Wpis z mikrobloga

POST TYMCZASOWY

A więc do rzeczy, mam 24 lata, kiedyś jak mnie nie było na świecie przed 98 rokiem mój ojciec zrobił nieślubne dziecko jakiejś babie od siebie ze wsi. Kiedyś gdy byłem u Babci na wakacjach miałem może z 15 lat to brat pokazał mi pewną dziewczynę o imieniu Patrycja i powiedział że to moja przyrodnia siostra że to córka mojego własnego ojca, matka mi o tym tez kiedyś wspominała, ta dziewczyna nie wiedziała o moim istnieniu aż do teraz, teraz próbuje mnie znaleźć i właśnie się przebudziłem żeby się odlać i patrzę zaproszenie do znajomych na fejsie i co mam teraz zrobić co jej odpowiedzieć ?

#kiciochpyta #rodzenstwo #ojciec #syn #corka #pomocy
Own3d_23 - POST TYMCZASOWY 

A więc do rzeczy, mam 24 lata, kiedyś jak mnie nie było ...

źródło: comment_1644453287CHBiqJzJVeF6yjSDNHjCIs.jpg

Pobierz
  • 154
@Own3d_23: ja byłem właśnie takim bratem, który odezwał się do starszej przyrodniej siostry, a moją jedyną motywacją była chęć posiadania rodzeństwa. Natomiast musisz pamiętać, że ta relacja nigdy nie będzie taka jak w „normalnym” rodzeństwie, bo nikt Wam straconych lat nie odda i tego, że nie wychowaliście się razem. Nie da się także tego czasu nadgonić i taka relacja przypomina potem daleką znajomość. Natomiast imho powinieneś sobie to uporządkować i znajomość
@Own3d_23 Jeśli twoja matka odebrała lata temu sądownie prawa do opieki to nie masz cie czym martwić. Niestety jest taki #!$%@? przepis ze jeśli twój ojciec miał prawa do opieki i narobił długów to musisz je spłacić lub płacić mu tak zwaną rentę. Oczywiście jeśli odebrała te prawa nie masz się całkowicie czym martwić. Sam przechodziłem podobna sytuację
@Xxxvvvwww: Mama z Tatą mieli i ślub kościelny i cywilny, ostatecznie jak były sprawy rozwodowe to dostała Separację Prawną i nie odebrała praw mojemu ojcu do mnie. Powiedziała bym zdał pismo do sądu o zażalenie że ojciec nie płacił na mnie kasy to będę mieć podstawkę w sądzie kiedyś na rozprawie że wytoczyłem mu taki proces czy coś …

Ja przepraszam Was wszystkich, zrozumcie moją sytuację obca osoba „dosłownie” pisze mi
Ja przepraszam Was wszystkich, zrozumcie moją sytuację obca osoba „dosłownie” pisze mi że jest moją siostrą o 1 w nocy, nigdy nie byłem w takiej sytuacji, załączyła mi się Nerwica którą mam, No nie jest to ciekawe. Dlatego muszę być przygotowany na wszelkie ewentualności co do sobotniej rozmowy. Muszę jakieś mieć dowody rozmów … Proszę Was o zrozumienie. Jestem tu z Wami szczery, a ze jestem młodym osobnikiem to naprawdę i tak
@Own3d_23: Ale jakie akty urodzenia, jakie dowody rozmów? Jakiej sytuacji ty się tak strasznie boisz? Jeśli umówisz się z nią w publicznym miejscu no to raczej ci nie wytnie nerki, na wszelki wypadek nie zostawiaj jej samą z twoją kawą. Nie pożyczaj jej też pieniędzy jak cię poprosi, niczego nie podpisuj i jeśli rozmowa będzie dla ciebie nieprzyjemna to powiedz że musisz już iść. A jeśli nie chcesz z nią utrzymywać
@Own3d_23: ludzie tylko o hajsie tu piszą...niby na jakiej podstawie miałaby cie na hajs oszukać? czemu miałaby oszukiwać że jest twoją siostrą? I sam wiedziałeś o jej istnieniu, a teraz nagle przypuszczasz że ona oszukuje.

eh ja na jej miejscu chciałabym po prostu poznać brata i tyle. Na budowanie rodzinnych więzi już późno, pewnie za późno. Ale no nie wiem, nie wyobrażam sobie mieć gdzieś tam rodzeństwo i nawet nie poznać.
Generalnie dziwna ta cała sytuacja z tego co się dowiedziałem to od lat ma męża i 4 dzieci i mieszka w Holandii czy coś, i akurat zachciało jej się dowiedzieć prawdy. Ma swoją rodzinę i niewiem dlaczego chce burzyć jej święty spokój, tyle lat wiedziała jaka jest prawda ale nie wiedziała o dalszym rodzeństwie i po co jej to zmieniać.