Wpis z mikrobloga

Mordki, co stosujecie na bezsenność? :/
Trochę mnie już to dobija, praktycznie co drugą noc nie przesypiam. Alkohol odpada, nie wolno mi pić. Melatonina działa mocno średnio - w nocy po niej wciąż nie śpię, a a w dzień z kolei nie mogę funkcjonować, tak mi się spać chce. Psychotropy odpadają, bo pracuję umysłem i nie chcę się otumaniać. Jakie macie dobre i sprawdzone metody na spanie?
  • 54
  • Odpowiedz
zolpidem


@gugugu: Czytam właśnie, że może wywołać niepamięć następczą i pobudzenie psychiczne. Odpada, niestety.

@Saintielove: Rozeznanie przeprowadzam ;) To nie porady specjalisty przecież. Szukam opcji których nie rozważałem, aby następnie samodzielnie poddać je analizie. Przecież na słowo anonimom z neta nie uwierzę, spokojnie.
  • Odpowiedz
@bunnyboy: Czytam właśnie. Wcześniej o tym nie słyszałem i żaden lekarz mi tego nie proponował.

@gugugu: No może i dla Ciebie lol, ale dla mnie jakiekolwiek ogłupianie umysłu nie wchodzi teraz w grę. Wszedł ten tzw. Polski Ład, a ja prowadzę kilka firm. Jest ciężko, od moich decyzji zależy byt wielu ludzi, a i bez tego z moim zdrowiem jest dość cienko (SM). Nie będę osłabiał tego co mam najbardziej
  • Odpowiedz
@pokustnik: ojciec różowej ma ten sam problem. Melatonina na dłuższa metę chyba jeszcze bardziej rozstroiła mu gospodarkę hormonalną odpowiedzialną za sen.
Mimo to za każdym razem pomaga mu zioło. Dwa buchy wieczorem i chłop śpi jak zabity w przeciągu pół godziny. Nie stosuje tego regularnie, wiec nie wiem jak by było z tym na codzień, ale mimo wszystko działa.
Może pójdź w tym kierunku, nie musi to być osiedlak haze (chociaż
  • Odpowiedz
@wrzucambolubie: Dokładnie tak. Zwłaszcza, że czuję się odpowiedzialny za ludzi których zatrudniam. Mógłbym przecież to wszystko teraz #!$%@?ąć i zamknąć firmy, bo to jest raczej nie warte tego stresu jaki mi ten (nie)rząd zafundował. Ale co miałbym zrobić z pracownikami? :/ Każdy z nich ma jakieś zobowiązania, plany, rodzinę. I każdy liczy na podwyżkę w obliczu rosnących cen, więc muszę kombinować jak to im zapewnić, mimo horrendalnie rosnących kosztów. Przy tym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pokustnik: Sport na świeżym powietrzu, dużo ruchu w ciągu dnia, odstaw melatoninę, nie pij mocnej kawy i herbaty wieczorem, od 21 odstaw komputer + telefon i po trzech dniach będziesz spał jak mój stary po trzech harnasiach
  • Odpowiedz
Sport na świeżym powietrzu,


@ledoux: Odpada, może mi zaszkodzić, niestety. Nie wolno mi się przeforsowywać. Ćwiczę pod okiem specjalisty.

dużo ruchu w ciągu dnia,


@ledoux: Done ;)

odstaw melatoninę, nie pij mocnej kawy i herbaty wieczorem


@ledoux: Done ;)

od 21 odstaw komputer + telefon


@ledoux: Niemożliwe, muszę pracować :(
  • Odpowiedz