Wpis z mikrobloga

@cr_7: Nie reklama, a produkt, jak by pokazali że mają monstera i takim samym smaku jak oryginał ale bez kofeiny itp to tez by mnie zainteresowało, albo chipsy 0kcal, wiec tu bez znacznia reklama a produkt który wielbię
@Hardrokowiec: trzeba in przyznac ze sa uparci z tym gownem w proszku, od dlugiego czasu wyskakuja mi gdzie niegdzie reklamy z tym shitem, najlepsze ze oni to reklamuja jako zdrowa zywnosc xd


@Lukash222: Na pewno zdrowsze to niż kajzerka z parówka. Dużo błonnika, witaminy i białko. Używam huela i serio jestem zadowolony jako alternatywa na śniadanie. Ale oczywiście wykopki z chłopskim rozumem powiedzą ze to nie jest zdrowa żywność i
@Lordon: Przepis na fantastyczny mac&cheese, bardzo proszę. Cheddar z biedronki, rozmaryn spokojnie można pominąć. Wychodzi serowo, kremowo i pysznie. Comfort food najwyżej jakości. Czasem dorzucam brokuła. Raczej nie zapiekam, bo nie mam cierpliwości. Przygotowanie bez zapiekania to około 20 minut i to tylko dlatego, że makaron się musi ugotować, a wcześniej woda na makaron się musi zagotować ( ͡° ͜ʖ ͡°)