Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 445
Ale jaja, stary chłop (35lat) zaczyna #studia z #psychologia Wyjechałem 13 latu do Norwegii zarobić na studia i w końcu mi się chyba udało :D

Nie wiem czy dam radę pierwszy semestr zaliczyć ale będę się starał żeby wam później pomóc Mireczki wychodzić z przygrywu i was wspierać.
Trzymajcie się cieplutko, miłej niedzieli.

#ulathstudiuje
Pobierz
źródło: comment_1644132708u9YdnZQnkU4VFtHYr9PBHh.jpg
  • 68
Panstwowe są, niepubliczne marnej jakosci, ktore zapewno gówno go nauczą, niestety nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wespazjan: beka z tego komunistycznego przekonania, że państwowe uczelnie są takie super.

Np SWPS stoi dużo wyżej jeżeli chodzi o psychologię niż większość państwowych uczelni w których to pracują nauczyciele akademiccy, którzy całe życie spędzili tylko na gnębieniu studentów, a w wyuczonym zawodzie nie mają doswiadczenia, nie rozwijali się od momentu
@bylem_zielonko: Mowilem wlasnie dlatego o panstwowej LUB niepublicznej z renomą ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Na swps tez ciezko sie dostac i wiem, ze ma wysoki poziom. OP za to sobie wybral jakis krzak, ktory z tego co widze na ich stronie, nawet nie zwraca za bardzo uwagi na wyniki matur XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ulath: nie chcesz jakiegos powaznego kierunki. Wpisz sobie swoje miasto. Ew miasto wojewodzwie i psycjolog w google. Otworz pierwsze linki i popatrz na te mordy, chcialbys miec jakikolwiek kontskt z tymi magistrami? Od tych ludzi bije brsk komptenecji.
OP za to sobie wybral jakis krzak, ktory z tego co widze na ich stronie, nawet nie zwraca za bardzo uwagi na wyniki matur XD


@wespazjan: a wiesz, że wysoki próg punktowy nie świadczy o tym, że dana uczelnia ma wysoką jakość kształcenia tylko świadczy o tym, że jest bardzo dużo chętnych na dany kierunek na danej uczelni i trzeba przyjąć jakieś kryteria kogo przyjąć? (i odfiltrować kto najdłużej utrzyma statut
Nie, znajomy się chwalił jak to wyglada u niego


@Anjay: też takiego gościa miałem na studiach, który tak gadal, ale on chyba nigdy nie studiował na panstwowej uczelni i nie miał porównania. Ja za to studiowałem na dwóch panstwowych i prywatnej więc wiem lepiej ( )

No ale nie zaprzeczam, że może ten znajomy jest na takiej uczelni i niewymagającym kierunku, więc ma łatwo. Na dużych