Wpis z mikrobloga

Goście gadaja, że nie ma co sie dziwic, że chłop trenuje mma przez 3 lata a zony 2 miechy. Ty, ale #!$%@? Zony to jest były zawodowy sportowiec gdzie kondycja to głowna cecha, a ten Dis to jakiś grubcio co nic nie robił przez całe życie i go zrobił jak chciał. Szczerze Dis 3 lata mma 0 techniki. Zony nie wiem 2 miechy treningu i w ogole minus #!$%@? 10000 techniki. O co tu chodzi?! walił cepy jakby faktycznie kraulem pływał..
#highleague
  • 8
@nammah mysle ze nie, ale myśle ze fizycznie ma wieksze predyspozycje do tego, aby wytrzymać 3 rundy od goscia który przez całe życie nie uprawiał sportu i był tłusty jak świnia. Samo to, że wyskakujesz z czyms takim jest żałośne
@MrAlexx360: nie wiem ile, nie znam gościa. Ogladalem pare razy Zonego bo przebywam duzo na twitchu i spodziewalem sie ze zony go zje. Moge o tym disie mowic tylko tyle co slysze z transmisji i wczesniejszych konferencji.. i to wywnioskowalem
@nammah: a co smieszniejsze. Obecnie wazne 110 kg i nigdy nie mialem zadnej stycznosci ze sportami walki, ale jestem pewny ze w 2 miechy zszedłbym do jego wagi i wygladal bym 2000% lepiej niż Zony. Tyle w temacie/