Wpis z mikrobloga

Ja bym np. jebła nagane jakby mi na forum sebki rzuciły takimi tekstami w miejscu publicznym


@underneath: #!$%@?, jaki z ciebie platek sniegu. Jak już się chcesz wywyższać to można by tak pogadac z sebkami co im sie w robicie nie podoba i spróbować przekazac to jakoś dyrkowi, a nuż się coś zmieni na lepsze.

Ale nie, chyba lepiej wprowadzic dykatature i zastarszanie.
  • Odpowiedz
@turbine nie no nadal lepiej chodzić i #!$%@?ć na swoją robotę na prawo i lewo.
Nie mówię, że zmień pracę i weź kredyt jak Ci się nie podoba. Sama wielokrotnie pracowałam w guwno robotach gdzie byłam traktowana jak gowno, ale nadal nie chodziłam i nie #!$%@? przy wszystkich jaka ta robota jest zasrana. Mówiłam to znajomym na piwie, a nie na środku korytarza w miejscu publicznym mając dosyć donosny głos.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 86
@underneath: No to widocznie jesteś niezłym niewolnikiem co jak dziecko obgaduję szefa przy piwku w barze, a Sebki mają #!$%@? i sobie mówią co im się podoba bo nie będą pospinani 8h udawać kogoś kim nie są i dostosowywać swoje zachowania do panów w garniturach za 3k miesiecznie xD Praca na najniższych stanowiskach jest #!$%@? i męcząca i każdy to wie, dawanie nagany za mówienie jak świat wygląda jest abstrakcyjne i
  • Odpowiedz
@underneath: Mam wrazenie ze chyba chcesz sie dowartosciowac. Szlas obok DYREKTORA. O jejciu.
Mi osobiscie na miejscu PANA HERR MISTER dyrektora zwisalo co sadza o tym dwa sebki z jednego oddzialu w polsce. Psy szczekaja, a karawana jedzie ;p
  • Odpowiedz
@underneath: i uważasz że tych 4 saszkow jest kulturalnych? Jak oni pierwsze co to sklinają po polsku, rozumieją co do nich mówisz, ale będą Ci grać głupa. Niejednokrotnie Saszka jest gorszy od Polaka i wbrew Twojemu myśleniu nie boi się stracić pracy, bo produkcji jest masa i wszędzie go przyjmą, a często sami się zwalniają. Wali od nich wódą, nie raz są wczorajsi xD widać, że z produkcją masz mało do
  • Odpowiedz
@duzeelobenc no np. to, że żaden kulturalny człowiek nie mówiłby na cały głos na korytarzu że nienawidzi tej #!$%@? roboty.

Jeśli biorąc pod uwagę konsekwencje to gdybym była dyrektorem i bym usłyszała taki tekst to bym zapytała o nazwisko i bym podziękowała w trybie natychmiastowym.
Ja wymagam od współpracownikow jakiejś kultury osobistej i obycia wśród społeczeństwa.
Nawet jeśli dany pracownik ma jakieś uwagi odnośnie swojej pracy to i tak nie usprawiedliwia go
  • Odpowiedz
@bbsxbsbbsxbsbbsxbs: potwierdzam oba obrazki, na studiach pracowałem rok na magazynie/produkcji - od skończenia studiów pracuję w biurze i choćbym nie wiem jak narzekał to nigdy bym nie chciał wrócić w takie miejsce (produkcja/magazyn/cokolwiek z takimi ludźmi) pracy :D
  • Odpowiedz
@bbsxbsbbsxbsbbsxbs: Pracowałem w takim zakładzie 3 miesiące xD Łapy #!$%@?ły każdego dnia. Starsi ludzie mówili mi, żebym stamtąd uciekał... Opowiadali też, jak niemiec był prezesem, to było super i w ogole - zawsze jak miał uwagi to ganił liderów lub kierowników, o pracowników dbał... Ale jego panowanie się skończyło, przyszedł polak karierowicz, maszyny ustawił tak, by pracownik obsługiwał 2-3 zamiat jednej jak dotychczas xD To "jeszcze 8 godzin i fajrant" miałem
  • Odpowiedz
@underneath: odklejeńcem jesteś przestań pisać głupoty bo nie masz bladego pojęcia o prowadzeniu farbyki i jak w tym momencie ciężko mieć pracownika który robi swoją robotę. Masz deficyt kadrowy i każdy bije się o pracowników, urki #!$%@?ą do niemiec i już od dawana nie chcą pracować w PL. Skończ się mądrzyć bo nie masz nic mądrego do powiedzenia i żyjesz w swojej bańce kogoś lepszego a prędzej to Ciebie by #!$%@?ł
  • Odpowiedz
Ja bym np. jebła nagane jakby mi na forum sebki rzuciły takimi tekstami w miejscu publicznym


@underneath: Xddd, mnie nie raz na daily zdarzalo sie rzucic jakas #!$%@? przy menanago i nikt z tego nic nie robil.
Trafil sie robak, w lepszej robocie i mysli, ze jest lepszy od innych
  • Odpowiedz
Zatrudniłem się dawno temu, na początku mojej przygody z pracą w firmie jak z mema. Znalezione z ogłoszenia, wklepywanie danych w biurze. Płacone na akord od ilości wprowadzonych danych. Biuro ładne, komputery nowoczesne, każdy ma swoje przyjemne stanowisko, towarzystwo kulturalne i sumienne i ... Siedza bite #!$%@? 8 godzin przy komputerze i #!$%@? jak zombie w klawiaturę. Wytrzymałem około 20 minut i mówię że to nie dla mnie, usłyszałem że skoro szukam
  • Odpowiedz
@underneath: to ty bylas tym rozowym paskiem, ktory kiedys sie chwalil praca w biurze i tak smial sie z ludzi na produkcji, ze inny swiat, dzicz etc. a pozniej wyszlo, ze tak naprawde klepiesz excel za 3 k? Nie pytam ze zlosliwoscia.
  • Odpowiedz