Wpis z mikrobloga

Co do syren,
mam w mieście OSP i mieszkam dość blisko remizy i JA #!$%@? co się dzieje czasami to przechodzi pojęcie boskie. #!$%@?ą prawie codziennie tą syreną na alarmy, spoko to jeszcze zrozumiem mimo że wiem ze w innych miejscowościach już dawno przeszli na system SMS. Kiedyś im zwróciłem uwagę na forum miejskim to się zesrali ze hurrr durrr guwniarzu a jak do ciebie będziemy jechać to co?!
Druga sprawa to ze często się po prostu bawią tą syreną i często wyją też w systemie ataku powietrznego xD, przysięgam ze z 20 razy myślałem ze wybuchła wojna a to po prostu syrena OSP #!$%@?. Można gdzieś zgłosić ze nadużywają syreny alarmowej?
I dochodząc do sedna, jak zwykły kowalski z mojego miasta ma się domyśleć czy to atak powietrzny czy #!$%@? sebki się bawią syreną skoro oni nawalają średnio raz na miesiąc jakby był atak powietrzny?
#ukraina #wojna #strazpozarna #osp
Smutny_procesorr - Co do syren,
mam w mieście OSP i mieszkam dość blisko remizy i JA...

źródło: comment_1643953618ZwYJxcmLl1djZ22B5LwR3u.jpg

Pobierz
  • 59
a jak do ciebie będziemy jechać to co?!


@Smutny_procesorr: Jak to, co?

mieszkam dość blisko remizy


I informujesz ich, że WTEDY też to nie będzie miało sensu, by darli ryja przez głośniki, zamiast skupić się na bezpiecznym i szybkim dojechaniu na miejsce.

Potem możesz też dodać, że już Bareja wykpił idiotów; "...a gdyby tu w przyszłości było przedszkole, gdyby tu NAGLE w przyszłości było przedszkole...".

Ale stawiam kokosy przeciwko orzechom, że
@Smutny_procesorr: Nie wiem, czy mieszkam w jakimś wyjątkowym regionie, ale zawsze OSP troszkę wcześniej dostaje SMSy, a po chwili wyje też syrena, to na wypadek jakby ktoś nie miał telefonu przy sobie, nie usłyszał itp. Wyje raz dłużej, raz krócej wszystko zależy jak szybko się chłopaki zbiorą.
Mieszkam w okolicy bardzo dobrej jednostki OSP, która w zasadzie funkcjonuje jak PSP i często ją mocno odciąża, więc wyją co chwilę. Nawet jeśli