Wpis z mikrobloga

@Anesa: Dobrze rozumiem, że spałaś sobie na jakimś łożku i w nocy przyszedł jakiś typ i zaczął się do ciebie dobierać gdy spałaś? Jeśli tak, to #!$%@?ęty chłop. A jeśli poszliście spać #!$%@? do jednego łóżka to był to pewnie dla niego swego rodzaju sygnał, że może. W ogole alkohol wyzwala w ludziach zwierzęce instynkty. I mężczyźni i kobiety po alko potrafią niezle tarło #!$%@?. Co prawda dla mnie akurat #!$%@?
Prawidłowym rozwiązaniem jest nie "zmienienie środowiska",


@Anesa: moze według ciebie - ale zmiana środowiska jest dużo szybsza i latwiejsza, niż zmiana zachowania ukształtowanych facetów.
rozmawiamy na wszystkie tematy, możemy się sobie zwierzyć itp.


@GrammarNazi: Też mam takie koleżanki. Jednak to nadal nie jest przyjaźń.

Od przedszkola do jakoś 20 roku życia miałam paczkę złożona z 6 chłopów, których śmiało mogłam wtedy nazwać przyjaciółmi


@jestepianke: A nie pomyślałaś, że po prostu traktowali Cię jak faceta bez benka? ¯\_(ツ)_/¯ Jeśli znaliście się od tak wczesnych lat, to jest zupełnie inna sprawa niż coś, co się zawiązuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Anesa:
Przykro mi z powodu twoich doświadczeń.
Chciałbym jedynie przypomnieć, że to nie jest jedynie samcza cecha #!$%@? osobników, ponieważ dokładnie te same mechanizmy działają u kobiet.
Przyjęło się wybielanie płci pięknej i nadawanie jej mitycznych cech, których brutalny zboczeniec ekhm facet nigdy nie dostąpi, natomiast zachowania #!$%@? występują w naturze.
@Anesa no to raczej średni pomysł nazywanie osób, które chciały Cię zgwałcić przyjaciółmi
coś musi być na rzeczy w kwestii dobierania znajomych przez Ciebie, nawet jeśli jesteś bardzo atrakcyjna to są chłopy na tym świecie co mają normalne podejście i da się z nimi kumplować.
Olej tych debili, w końcu może znajdzie się prawdziwa morda i uważaj na siebie mirabelka.
@Anesa:
zapamiętaj, nie ma przyjaźni damsko-męskich, to się zawsze kończy tym, ze któraś ze stron chce czegoś więcej, a za każdym razem gdy myślałem inaczej, życie to weryfikowało
Potem przez takich śmieszków babki które faktycznie są gwalcone nie zgłaszają tego bo boja się wysmiewania


@Anesa: Między innymi ty jesteś temu winna, bo w zasadzie powinnaś zrobić ambaras i iść z tym na bagiety ¯\_(ツ)_/¯
@Flypho no nie wiem, jak razem z grupka osob spaliśmy w jednym mieszkaniu i obudzilam się jak mój dobry kolega wkładał mi rece do majtek i musiałam się wydzierać żeby ktoś go zabrał bo nie chciał się odsunąć to co to Twoim zdaniem jest, podryw? XD


@Anesa: Czyli chlanie na melinie z bandą patusów.