Wpis z mikrobloga

Gonciarz myśli, że ten mem "kasiu wróć" wymyślił rząd ktory chciał go skompromitować po wsparciu strajku kobiet z jego strony XD niezła odklejka


@Szczupix37: myślę iż tak nie myśli, po prostu widzi fanatyzm i zacietrzewienie do tego stopnia, że cynicznie to wykorzystuje. Ci ludzie kupią wszystko xd
pragnę tylko przytomnie zauważyć, że nieumiejętność do swobodnego wyrażania poglądów w przestrzeni publicznej NIE JEST równoznaczne z brakiem poglądów. Ktoś może po prostu nie mieć na tyle umiejętnie rozwiniętej charyzmy medialnej czy zdolności szybkiej analizy ripost przeciwnika dyskusji, że gubi się w tego typu rozmowach na żywo. W dyskusji w internecie to inna sprawa, bo masz dużo czasu by przeanalizować to co dyskutant powiedział ( a często w zdaniach złożonych występuje wiele
@PeterGosling:

dokładnie tak jest. Ale rozumiem że wykopek bojący się zapytać panią w sklepie o torebkę byłby demonem dyskusji u Stanowskiego xd


A skąd założenie, że ktoś kto jest dobrym dyskutantem będzie się w sprawdzał np. z tym zapytaniem o torebkę czy szerzej jakimś small talku? To trochę jakby oczekiwać, ze szachista będzie dobrym napastnikiem w piłce nożnej w końcu za równo szachy jak i piłka nożna to sport.
@Szczupix37: ja #!$%@?, nie moge w to uwierzyć ze Gonciarz, którego lubiłem z którym mam fotkę bo przypadkowo go spotkałem, stał się kimś takim, ja #!$%@?. A co jak to spotka mnie?