Wpis z mikrobloga

@NAIZDUP: jak telefon ma konto google, to na telefonie odpalasz "google maps" i zaznaczasz "udostępnij moją lokalizację" "aż odwołam udostępnianie" i wysyłasz wygenerowanego linka "do siebie". U siebie go otwierając - widzisz na mapie googlowej ostatnią lokalizację gdy telefon był aktywny, oraz procent baterii.
Gdy chcesz sprawdzić aktualną pozycję z teraz (a nie np sprzed 8h jak ktoś odłożył telefon i on tylko leży i śpi) - to po prostu dzwonisz
AlE Jak? W jaki sposób ?


@NAIZDUP: Włącz GPS i tyle. Serio. Potem wchodzisz na android.com/find i się logujesz i masz wszystko.

czyli: Masz telefon z androidem, zalogowałes się tam na swoje konto google. Masz włączony internet i lokalizację. Gubisz telefon. W domu wchodzisz na PC na android.com/find logujesz się na swoje konto Google i masz kilka fajnych opcji + mapę z lokalizacją telefonu
@NAIZDUP: Gdybym miał żonę, która idzie do piekarni o 22 i wraca o 2 to bym się zastanowił co zrobiłem źle w życiu.
Jak chcesz kogoś śledzić to ogarnij programowanie, podstawy sieci komputerowych, linuxa i postaw sobie serwer z kali linuxem i exploituj telefon.

Ale ty nie potrzebujesz apki tylko albo psychologa albo nowej żony