Wpis z mikrobloga

Jaki sens ma granie w pokera przez internet skoro pewnie większość wspiera się jakimiś solverami do gry? Już nie mówię o tym, że właściciele serwisów pewnie podkładają swoich ludzi (albo boty wspierane przez ludzi) do gry, którzy mają całkowitą wiedzę o stole.

#poker
  • 14
@swagerstom: Jak ktoś gra "za dobrze" to na P* go sprawdzają, każąc się nagrać z kilku kamer jak gra, tak przynajmniej kiedyś mówił Limitless w wywiadzie. Potem mogą dać bana jak się nie zgadza poziom gry.
Wątpię by duże roomy podkładały swoich ludzi. Oni mają mnóstwo kasy z rake'u, raczej by nie chcieli tego ryzykować podejrzanymi akcjami. Jakby ktoś to wyłapał (a jednak profesjonalni pokerzyści dużo analizują) to z miejsca biznes
Już nie mówię o tym, że właściciele serwisów pewnie podkładają swoich ludzi (albo boty wspierane przez ludzi) do gry, którzy mają całkowitą wiedzę o stole.


@swagerstom: skąd w ogóle taki pomysł?
każąc się nagrać z kilku kamer jak gra


@radekr: słabe zabezpieczenie. Wystarczy mieć wspólnika, i opaski wibracyjne sterowane zdalnie. Stremujesz np. OBSem cały ekran komputera, wspólnik przeklepuje do solvera układy na bieżąco, a następnie komunikuje się z graczem za pomocą ustalonych kombinacji poprzez opaski wibracyjne założone na stopy albo uda.

skąd w ogóle taki pomysł?


@bialawitz: żeby więcej zarabiać

jeśli dobrze grasz to ograsz nawet solvery i boty


@konsonanspoznawczy:
@swagerstom: to znaczy moje pytanie brzmi skad u ciebie taki pomysl. Rzecz w tym, ze to powazne oskarzenie, wiec zgaduje, ze wiesz kto dokladnie za to odpowiada, od kiedy, jak rozliczaja uzyskane pieniadze, jak to wszystko mialoby sie odbywac.
@bialawitz: to nie jest żadne oskarżenie, wychodzę z założenia, że w kapitalizmie każda firma dąży do jak największych zysków. Jako że właściciele serwisów mogą sobie robić na swoich serwisach, co chcą, to pewnie sięgają również i do takich praktyk, właśnie w celu zwiększenia zysku.
Dla mnie to jest w porządku, jako uczestnik gry musisz liczyć się z tym, że grając "u kogoś" grasz całkowicie na jego zasadach. Ja tylko pytam, czy,
@swagerstom: Musiałbyś też jakoś umieć ukryć obsa, bo pewnie sprawdzają jakie masz odpalone programy (np. solvera czy equilaba nie możesz włączyć jak grasz na ps - za pierwszym razem mail z warningiem, za drugim chyba ban).

A tak poza tym - raczej nie jesteś pierwszym i nie ostatnim, który ma takie pytania. Na pewno jak pogooglasz to znajdziesz bardziej satysfakcjonujące Cię odpowiedzi :)
Ja tylko pytam, czy, w związku z tym, gra online ma jakikolwiek sens?


@swagerstom: ja nie chcę się z tobą kłócić, bo w sumie nie interesuje mnie w co wierzysz, natomiast prawda jest taka, że nie masz pojęcia jak taki serwis działa od środka, jakim regulacjom podlega, jak wyglądają raporty czy chociażby to ile osób musiałaby zaangażować taka operacja.
@bialawitz: OP ma niestety trochę racji, ponieważ niektóre z jego obaw są jak najbardziej prawdziwe. Polecam poczytać wątki na 2+2 bądź dla bardziej wytrwałych przetłumaczyć sobie niektóre wątki z rosyjskiego forum gypsy i poczytać o botach na acr, które od dawien dawna operują na tej sieci. W tym wypadku zaczniesz podważać zarówno to z jak wieloma potencjalnymi botami grasz na roomach ze słabymi zabezpieczeniami ale również sam fakt ze ACR jako
@bialawitz: W przypadku ACR aż trudno uwierzyć ze site nie banuje kilkunastu kont posiadających praktycznie identyczne statystyki i tendencjie, wiec bardzo prawdopodobne ze współpracują z bot ringiem z Rosji który odpowiedzialny jest za ta sytuacje.