Wpis z mikrobloga

#ebike jestem kurierką rowerową ujeżdzającą #fatbike, moj #bafang odmowil mi posluszenstwa, notorycznie wyłącza się na dłużej, winna jest funkcja autowyłączania przy braku aktywności - gdy jest wyłączona, działa sprawnie, gdy wyłącza się z powodu nieaktywności, np. po 3 czy 5 minutach - ma problem z uruchomieniem się, w rezultacie muszę jezdzić z ciągle włączonym wspomaganiem, bo potem go nie uruchomię gdy będę potrzebować - czy to w bafangu normalne że ma fochy i lubi sobie w losowym momencie zdechnąć na pół godziny? włączony na noc licznik przez 8 godzin zjada mi 5% baterii, wszystko styka, wcześniej działało, to chyba nie jest normalne, co robię źle? #kiciochpyta #motoryzacja #rower
  • 2
@KingaM: a kto to wie? zachowuje sie troche jakby sterownik byl zamoczony, jak tak mialem i silnik sie szuszyl chyba z pol roku (w srodku przewodu prowadzacego do baterii byla woda i robila zwarcie, co jakis czas wywalalo bledy). jesli cos jest nie tak to powinien wyswietlacz wyswietlic blad i jego numer).
no chyba na tym to polega zeby jezdzic ze wspomaganiem
5% baterii to mozesz jedynie zewnetrznym miernikiem udowodnic, wszelkie