Wpis z mikrobloga

#samsung #informatyka #telefony #szajsung Czy ma ktoś telefon galaxy s20+ ? Takie gówno jakie to jest to jest kpina dla tej firmy. Bluetooth wszelkich urządzeń w kółko rozłącza jak #!$%@?. Jestem cukrzykiem i potrzebuje mieć połączenia z pompą i sensorami do pomiaru glukozy ale to gówno odrażające S20+ ciągle się rozłacza. Cały dzień jedno wielkie rozłaczanie. Nie mam zapasowego telefonu by podłączyć produkty podtrzymujące moje życie a ta firemka nie daje zapasowego na czas gwarancji. Ma ktoś pomysł jak ten syf ogarnąć by bluetooth wreszcie nie zrywał?
  • 30
  • Odpowiedz
@Errad: w którym miejscu ROZŁĄCZANIE BLUTACZA jest w oszczędzaniu energii? Bo z tego co ja znam się na androida to nigdy tam nie było bo powinno to być funkcją niezależną i jeśli urządzenie jest doztępne to stale podtrzymującą połączenie. Tak działają na przykład WSZYSTKO :V
  • Odpowiedz
@McKeyPL:
Chodzi o oszczędzanie baterii przez aplikację, to częsty problem przy zegarkach i opaskach- jak aplikacja działa w tle to z czasem ją po prostu rozłącza więc wszystkie ograniczenia, np "oszczędzanie energii w tle" muszą być wyłączone.
Przerabiałem to ze smartbandem.
  • Odpowiedz
@miesozercy_pod_noz: nie wiem jak wygląda to na najnowszej wersji Androida u Samsunga, ale znajdź sobie w ustawieniach telefonu zakładkę "Konserwacja urządzenia" i potem przejdź do "Bateria". Tam będziesz miał "Monitor energii aplikacji". Przechodzisz do "Aplikacje niemonitorowane" i tam dodajesz obie aplikacje, których używasz.

U Ciebie na S20 może to wyglądać całkowicie inaczej - przypuszczam, że tak jak tu: https://www.androidcentral.com/how-turn-battery-optimization-your-samsung-galaxy-phone

Po prostu musisz dodać obie aplikacje do tej listy niemonitorowanych/nieusypianych aplikacji.
  • Odpowiedz
Czyli jak rozłączają mi się słuchawki przy rozmowie telefonicznej mam ustawić oszczędzanie baterii na aplikacji telefon?


@McKeyPL:
A nie porozłączały Ci się jakieś styki w główce?
Tłumaczyłem przed chwilą dlaczego czasem to istotne więc nie wiem o co Ci chodzi.
  • Odpowiedz
@miesozercy_pod_noz:
Tak swoją drogą chyba najbardziej niezawodnym telefonem, który miałem(zero problemów z bluetooth) była Xperia XA2, ogólnie świetny telefon, kosztuje ze trzy stówki. W sumie nadal go mam, ale jak po setnym upadku odpadła część obudowy, która wyglądała na antenę to kupiłem nowy.
  • Odpowiedz
@mkoval33: Bardzo dziekuje:) zainstaluje. Mysle nad kupnem s22 bo mam sporo wolnej kasy i szukam kozackiego telefonu. Iphone jest warty moim zdaniem max 2000 zł (ten 13 pro max). Telefon funkcje ma jak dla kobiet co łażą po galeriach i do kina czyli dla debili :)
  • Odpowiedz