Wpis z mikrobloga

@tomsiup: Zależy w jakiej cenie, możesz polować w używki garmina 245 albo 45, lub polar vantage m.

Jak budżet pozwala to możesz nówki polować takie. Ewentualnie jakieś suunto
@tomsiup: No to 245 jest gites, z tętnem to wiadomo pasek na klatkę > nadgarstek. Ale do rekreacyjnego trenowania styknie.

Co do łapania gps to moim zdaniem polar wygrywa, jak miałem vantage M rów sekundę był gotowy do biegu, teraz mam 745 i niekiedy to kilka minut czekam. Ale tez mieszkam w centrum Warszawy wiec wiadomo ze dużo zakłóceń.
@aukolb: jak wychodze na bieganko to zawsze robie sync z aplikacja na telefonie przy zakladaniu butow i zegarek (FR 245) lapie GPS w kilka sekund po wyjsciu z domu. Probowales robic tak ze swoim?
Co do łapania gps to moim zdaniem polar wygrywa, jak miałem vantage M rów sekundę był gotowy do biegu, teraz mam 745 i niekiedy to kilka minut czekam


@aukolb: miałem FR645, teraz mam fenixa 6 i GPS tylko raz nie złapał w kilka sekund. A wtedy to w ogóle coś poszło bardzo nie tak, że zdążyłem kilometr przebiec zanim załapał.
@aukolb: Wszystko się rozchodzi właściwie o A-GPS czyli wspomaganie. Tylko aby to dobrze działało to trzeba raz na jakiś czas synchronizować zegarek aby pobrał nowy plik. Ogólnie jak ktoś aktywnie korzysta i synchronizuje treningi to działa jak powinno.