Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja dziewczyna wyraziła się wczoraj krytycznie na temat życia zawodowego moich rodziców (mama pracuje za minimalną u Janusza, ojciec robi na ochronie). Powiedziała mniej więcej, że moim rodzicom nie udało się, tzn. nie wprost że są nieudacznikami ale mniej więcej sens był taki. Spłynęło mi to mimo uszu jakoś i nie zwróciłem na to uwagi, ale dziś jakoś mi się to przypomniało i zagotowałem się fest na taką opinię. Nawet jeżeli ma jakąś słuszność to uważam że nie powinna o tym mówić. Przyznam szczerze, poczułem się urażony. Nie wiem chyba z nią zerwę... Co byście zrobili w takiej sytuacji?
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61ec55c9f7bdff000a930f01
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 51
  • Odpowiedz
@pafeo: ja jestem szczery, przez co może nie mam wielu "kolegów", a jezeli jest kolega gruby to mu to powiem w twarz, chyba to wie? niezależnie od przyczyn. Polacy są coraz bardziej skryci, rzadziej rozmawiają ze sobą - mówię tu np. o nieznajomych.
  • Odpowiedz
@pafeo: nie wiem jak siebie klasyfikować, ale młodsi ode mnie wydają mi się bardzo zamknięci w swoim telefonowym świecie, widać to najbardziej gdy są sami w publicznych miejscach.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania nie wyobrażam sobie wypalić z takim tekstem do mojego faceta ( _) i sama też nie chciałabym czegoś takiego usłyszeć. Radzą sobie? Radzą. Ona im na życie nie daje. ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Moim zdaniem, takie komentarze totalnie niczego nie wnoszą oprócz sprawienia komuś przykrości.

  • Odpowiedz