Wpis z mikrobloga

Minerva 2099 Bartłomiej Sztobryn


@moll: to jest dostepne normalnie? wygooglowalem i wyskoczylo tylko na jakims badziewnym portalu ktory sie wysypal na probie zalozenia konta takze teges
@darjahn: slepowidzenie czytalem i wlasnie cos takiego szukam, nawet moze pociagniete dalej w fajny sposob bo niestety echopraksja to jakas kupa totalna, odpalem w polowie czy cos kolo tego, nie wiem jak watts mogl jednoczesnie napisac slepowidzenie i echopraksje jako jeden czlowiek, spadek formy jest tak widoczny ze #!$%@?.txt
@hekktik: ja czytałam przez apkę, nie wiem czy gdzieś jeszcze jest dostępne. Kiedyś to była spoko platforma, ale potem opanowała ją dzieciarnia z przerostem ambicji i wielu wartościowych twórców pozabierało swoje książki
Wspomnienie o przeszłości Ziemi?


@darjahn: patrze ze to z problemem 3 cial, mam to na tapecie i rozkminiam czy warto bo mieszane opinie slyszalem, zwlaszcza o 1 ze ponoc srednia, 2 lepsza itd jak oceniasz porownujac do slepowidzenia np?
Zwiastunka


@moll: "Życie Oli - zbuntowanej nastolatki z małego miasta - jest puste i pozbawione znaczenia. Codzienność osładza sobie wagarami, imprezami oraz używkami" ehh no dokladnie takiego typu rzeczy unikam xd niedobrze mi na zarysy fabuly z jakimis dzieciakami, nastolatkami, ich rozkminami
@hekktik: 1 tom to w zasadzie wstęp, może i średni, ale przeczytałam bez większych problemów. Hm główny problem to imo kiepskie postacie, ale bardzo podobały mi się pomysły autora np. o przyszłość ludzkości, a tego chyba szukasz.

Poza tym co wymienia @wacek_1984 jeszcze Cylinder van Troffa
@moll: ja rozumiem, ale po prostu no nie moge - skreca mnie na historie o znikach pamieci czy wlasnie nastolatkach, magicznych wyjatkowych dzieciach itp itd :P rozumiesz sama, to jest schemat tak oklepany ze z miejsca mi sie nie chce, zwlaszcza ze ksiazka pochlania troche czasu :P
bardzo podobały mi się pomysły autora np. o przyszłość ludzkości, a tego chyba szukasz.


@darjahn: dokladnie tego szukam, chociaz fajne chary i te "main story" tez nie zaszkodzi :P ale duzo slyszalem o tej serii i mam ją zrzuconą takze pewnie sprawdze
@hekktik: luz, po prostu to było nawet nieźle napisane. W ogóle koleś dobrze pisze, a w zasadzie tworzy. Wydaje się nawet w jakichś antologiach, także odwala kawał roboty. A tą Minervę serio polecam. Dla tej książki warto przemęczyć się z apką
@hekktik: możesz mu to napisać na fb XD na telefon i przez przeglądarkę działa, mam stary czytnik i tam nawet nie da się doinstalować apek, więc nie sprawdzałam czy na czytniki działa