Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, Od 3 lat pracuje jako analityk danych i teraz chciałbym spróbować swoich sił bardziej jako data engineer. Coś tam umiem w Pythonie, coś tam w SQL, technologie jakie się używa też mi są mniej więcej znane bo pracuje w podobnym obszarze. Ogólnie myśle, że na juniora bym się mógł gdzieś załapać. No i tutaj pojawia się pytanie jak efektywnie szukać pracy? Ogłoszeń na juniora jest w sumie dosyć mało, myślałem żeby odpowiadać na wszystkie ogłoszenia związane z tym tematem nawet na mida z myślą, że być może mnie zatrudnią jako juniora. Boje się trochę spalonych mostów, że jak gdzieś się teraz nie załapie bo po prostu jestem za słaby to w przyszłości dla tej firmy, nawet na inne stanowisko będę już spalony, nie wiem w sumie jak to wygląda od strony #rekrutacja

Z góry dzięki za wszystkie rady i sorki za spam tagami ale chciałbym trafić do najszerszej publiki.

#praca #pracait #programista15k #programowanie #pracbaza #dataengineering #datascience #inzynieriadanych

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e92ed3f7bdff000a92cd43
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 2
Boje się trochę spalonych mostów, że jak gdzieś się teraz nie załapie bo po prostu jestem za słaby to w przyszłości dla tej firmy, nawet na inne stanowisko będę już spalony, nie wiem w sumie jak to wygląda od strony #rekrutacja


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem jak to działa w DS, ale w programowaniu po prostu jest okres karencji po oblaniu rekrutacji (z reguły 1 rok) i tyle.