Wpis z mikrobloga

Ostatnie rozdajo z moim secondhandem premium dla mężczyzn wygenerowało sporo szumu. Na tyle sporo, że postanowiłem przygotować bezterminowy kod rabatowy specjalnie dla Mireczków i Mirabelek. Na hasło:


każdy klient mojego sklepu otrzyma 10% rabatu na całe zamówienie. I tutaj plomt twimst:


Na poniższym obrazku widzicie skórzaną budrysówkę, trencz z prawdziwym futrzanym podbiciem i kołnierzem, fenomenalnie wykończoną kurtkę safari, nietypową kolorystycznie, bo jasnobordową parkę, lotniczą skórzaną bomberkę, field jacket o wyjątkowo pięknym odcieniu oraz pięknie wykonaną bosmankę. To tylke rzeczy z ostatniego dropa, a poza nimi na nowych właścicieli czeka ponad 135 innych rzeczy, wiele z nich w mocno obniżonych cenach, bo chcemy solidnie przewietrzyć magazyn przed wiosennymi dostawami. także bierzcie i korzystajcie z tego wszyscy, bo zaiste klasowe rzeczy dla Was mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://sklep.secondhanddandy.pl/pl/new

Jeśli chcesz być na bieżąco z najlepszymi okazjami, promocjami i akcjami specjalnymi, to zaobserwuj tag #lumpyuszatego albo zaplusuj pierwszy komentarz, by dołączyć do grona ponad 100 osób, które są wołane do kolejnych dostaw (òóˇ)

Udanych łowów życzę i jestem do dyspozycji w razie pytań.

#modameska #ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #vinted #perelkizlumpeksu #secondhand
UszatyBloger - Ostatnie rozdajo z moim secondhandem premium dla mężczyzn wygenerowało...

źródło: comment_1642622132YCpkdfsxdHtmYd8BAoSFde.jpg

Pobierz
  • 18
@Szafraniarz: Hej, pod względem liczby zamówień najsłabszy był grudzień (12 zamówień), a najlepszy wrzesień (62). Miesięcznie przez sklep przechodzi około 2000 osób. Mimo dużych inwestycji w produkt (od sierpnia poszło na niego kilkanaście tysięcy złotych), sklep od pierwszego miesiąca jest rentowny. W menswearze używane produkty są cenione, bo wygrywają jakością i designem z większością oferty w sklepach, więc nie musimy sprzedawać dużo, by wychodzić na swoje. Cel na ten rok to