Wpis z mikrobloga

@bambaryua: spoko, ostatnio zgłosiłem dostawczaka na chodniku, na który żeby wjechać musiał zasuwać po przejściu albo przejechać jakieś 100 metrów. Pouczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Także z tym 1500 złotych się nie odpalaj xD ale jak za 4 miesiące dostaniesz odpowiedź, to daj znać
  • Odpowiedz
@bambaryua powinno byc jak w japonii, jak nie wykażesz gdzie możesz parkować to nie możesz miec auta
Zaraz byłby porządek na trawnikach i osiedlach ale polaczki będą kwiczeć jak tak mozna xDD

Moda na posiadanie auta przyszła z ameryki reszte domysłów zostawiam wam
  • Odpowiedz
@bambaryua: Straż Miejska nie zajmuje się tzw. wykroczeniami dynamicznymi - czyli właśnie jazdą po chodniku. Do SM możesz zgłosić nieprawidłowe parkowanie, ale jeśli widzisz że ktoś wjeżdża na chodnik przez przejście dla pieszych albo jedzie wzdłuż po chodniku - to zadanie dla policji. Tak to działa w tym kraju, przerabiane wielokrotnie
  • Odpowiedz
Typ zaparkowal centralnie na srodku chodnika, mimo ze parking jest po drugiej stronie ulicy. Uwazasz to za normalne?


@bambaryua: pewnie jak parkował, parking był pełny. A teraz ma kwarantannę i nie może wyjść przeparkować :-)
  • Odpowiedz
@bambaryua: Zgłaszałeś do straży miejskiej czy w inny sposób? W sobotę zrobiłem fotkę debila parkującego na drodze rowerowej na Żołnierzy Wyklętych i tak się zastanawiam gdzie to mogę wysłać
  • Odpowiedz