Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@szypko: niektórzy to nawet ich nie myją, a ty o leczenie pytasz? Idą wyrwać jak boli, i tak żyją ze zmniejszającą się ilością zębów w ryju. To się jeszcze bardziej rzuca w oczy niż zepsute zęby.

Znam też takich co jednak się leczą, ale robią to u jakichś fascynujących dentystów przez których żyją w przekonaniu że to NORMALNE, że KAŻDA plomba wypada po 2-3 latach i trzeba nową.
@Czabiii: cooooooooooooooo. Ja za kanałowe leczenie zęba zapaliłem 800zl a i tak szukałem żeby było jak najtaniej ale nie w zagrzybiałej piwnicy. Wyleczyłem wszystkie zęby ale kosztowało mnie to 7 000
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Dwa lata temu nad tym myślałem bo sam przez 15 lat nie byłem u dentysty i zastanawiałem się jak to się stało że przestałem chodzić. Prawda jest smutna - w moim otoczeniu od dzieciństwa nikt nie chodził do dentysty, dopiero jak bolało. Jak nie bolało, to znaczy że nie było sensu hajsu tracić. I tak jakimś dziwnym zbiegiem opatrzności po 15 latach wydałem łącznie jakieś 6 k tylko po takim czasie w
@szypko: ja byłem prywatnie w grudniu, ząb przygotowany do leczenia kanałowego, termin 9 luty, wizyta w grudniu kosztowała mnie 200 zł, teraz leczenie kanałowe będzie 1500 zł, nie wiem czy nie lepiej #!$%@?ć wszystkie zęby i jeść przez słomkę ¯\_(ツ)_/¯