Wpis z mikrobloga

@mrpickles_:
Najman pokazał Słowika, pewnie z nim pobawili się na afterku.

Taka gala na F, gdzie jeden z wlascicieli (30%) to typ kręcący z gangiem Lecha, na afterkach są gangusy, a nawet jeden z zawodnikow trenuje gangus pokroju Slowika (na dzisiejsze czasy oczywiscie, bo trzeba brac na to perspektywe)
@miki4ever: podam nazwiska, dlugosc stopy i penisa, pin do karty i jeszcze nr tej karty, łącznie z kodem cvv.

Przeciez masz tyle zakulisowych info to powinienes wiedziec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@miki4ever: podam nazwiska, dlugosc stopy i penisa, pin do karty i jeszcze nr tej karty, łącznie z kodem cvv.


Przeciez masz tyle zakulisowych info to powinienes wiedziec ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@DonCNC: Mam zero zakulisowych info. Wystarczy, ze podasz nazwiska i federacje.
@DonCNC: w porządku, ale żadna z osób, które opisałeś nie jest wystawiana na piedestał, prezentowana jako "Wielki włodarz", czy "Boss" i sadzana na tronie, a to wszystko w oparciu o to jakie przestępstwa popełniał. To jest obrzydliwe.

typ, ktory pozuje na gangusa i opowiada jakie to zycie gangusa wiedzie


Malik to zwykły pajac, a nie gangus. O tym raczej wszyscy wiedzą.

Poza tym Najman sam by się ze Stanowskim zgodził, gdyby
Ehe będę podawał jakiemuś randomowi nazwiska ludzi o ktorych nie ma pojęcia, ale gdy ktoś je zna może być ciekawie. Już to robię, siuuuup ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wracaj na onet czy do oskarków fapiących pod Stanowskiego, a nie zawracaj łba ludziom, ktorzy pokazali ci gdzie masz szukac, to masz problem. Jak chcesz wiedziec jacy ludzie kręcą się na fame to zaintwrwsuj sie Pasternakiem i poszukaj w moich
@mrpickles_: mordo, als ja nie bronię przygłupa Najmana. Ja piszę tylko, że przygłup pokazał dla beki i fejmu go, aby było glosno, a prawdziwy element jest w innych federacjach za kulisami ;).

Malik może i tak (dla nas, dla tysiecy ludzi to gangus jezdziedzy "na tupaka" (bqwi mnie w #!$%@? ta glupota)), ale jego stary już nie. Czeczeny jego go zatrudniły tym bardziej.

Stanowski jakby zarabial na biznesie Najmana to by