Wpis z mikrobloga

@Ksemidesdelos: Są odcinki gdzie udział biorą pokrzywdzone przez los rodziny, ale mimo biedy mają jakiś ład i porządek w starym domu. Jednak w większości zdarzają się rodziny u których w domu większość gniazdek wisi na kablu, a ściany są obdrapane z 10-cio letnimi zaciekami, bo trudno przez tyle lat odłożyć 50zł na farbę i wałek.
Nosz kur.. sam miałem biedę w domu, ale matka dwoiła się i troiła aby dom był
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Ksemidesdelos: dziewczynka lat 6 sprzedawać zapałki, młody lat 9 na budowę, matka niepełnosprawna z chorobami do szwalni. Rozumiem #!$%@?ć się o socjal, ale to prywatna stacja za hajs sponsorów robi remont samotnej chorej matce. Krytykowana na portalu, gdzie co chwila pojawia się wpis "mam 20 lat i żyje z renty babki"
dziewczynka lat 6 sprzedawać zapałki, młody lat 9 na budowę, matka niepełnosprawna z chorobami do szwalni. Rozumiem #!$%@?ć się o socjal, ale to prywatna stacja za hajs sponsorów robi remont samotnej chorej matce. Krytykowana na portalu, gdzie co chwila pojawia się wpis "mam 20 lat i żyje z renty babki"


@PanBalon: ale są odcinki, że dzieci są już dorosłe, albo prawie dorosłe. A dom zaniedbany, brudny, łazienka to nie myta odkąd
Jak ktoś jest bezrobotny albo dzieci jeszcze nie pracują to chociaż powinno być czysto


@stassma: Dokładnie, poza tym nie mając pracy to da się też kombinować, bo jest na to czas i można poznosić stare, używane meble od sąsiadów / z jakichś OLXów i tanio odnowić...

Kilkadziesiąt złotych na wałek / papier ścierny / okleinę / impregnat można zarobić kosząc komuś trawnik czy sprzątając mieszkanie.
Są odcinki gdzie udział biorą pokrzywdzone przez los rodziny, ale mimo biedy mają jakiś ład i porządek w starym domu. Jednak w większości zdarzają się rodziny u których w domu większość gniazdek wisi na kablu, a ściany są obdrapane z 10-cio letnimi zaciekami, bo trudno przez tyle lat odłożyć 50zł na farbę i wałek.

Nosz kur.. sam miałem biedę w domu, ale matka dwoiła się i troiła aby dom był czysty i
domu większość gniazdek wisi na kablu


@Valorcrest: ja mam podejrzenia, że te wiszące kable i instalacja to tak specjalnie jest robiona przez ekipę zanim jeszcze zaczną remont. Żeby podkręcić dramaturgię

@PanBalon: można to krytykować, ale jednak większość rodzin to wdowy, samotne matki z kilkoma dzieciakami, samotni ojcowie lub dziadkowie opiekujący się wnukami też się zdarzają. Przy takiej opcji nie ma szans na remont za kilkadziesiąt tysięcy