Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Udało się! W czwartek dostałem swoją pierwszą pracę w IT jako junior po wielu miesiącach aplikowania i chodzenia na różne rozmowy kwalifikacyjne. () Co ciekawe w obecnej firmie poszło całkiem nieźle i sprawnie, bo od pierwszego kontaktu minęło może 10dni. Czuje dobrze człowiek - szczególnie że to była ciężka praca od kilku lat. Teraz trzeba się postarać żeby nie dostać kopa po okresie testowym :D

#pracbaza #praca #korposwiat #naukaprogramowania #it

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e284e979ccb9000a8f0bc6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 14
OP: @przegryw_wykopu: Niestety walczyłem od 3 lat, z małymi przerwami i załamaniami :D Ale chętnie mogę opowiedzieć więcej jak to wyglądało jeśli masz pytania :)

@trevoz: Dziękuję :)

@Betoniarka69: Dzięki za pytanie. Piszę z anonimowych bo mam wielu znajomych na wykopie i jakoś tak głupio się chwalić publicznie - moje takie #!$%@?. No i przy okazji z anonimowych jakoś tak swobodniej opowiadać różne rzeczy (a założyłem że może
@wellwellwell: Tylko że w większości to są ludzie bez technicznej smykałki, po kilku kursach i kiepskiej wiedzy. Nie po to robią rekrutację żeby wszystkich przyjmować - a wystarczy kilka głębszych pytań i przesiejesz 90 % ludzi. Sam się na tym przejechałem.