Wpis z mikrobloga

Zgłaszam swoją kandydaturę na selekcjonera reprezentacji Polski na baraże

Moje atuty:

a) jestem w stanie wytypować większość z podstawowej 11 Nawałki (Szczęsny, Glik, Bednarek, Bereszyński, Krychowiak, Zieliński, Lewandowski, Milik) i wcale nie muszę znać zawodników.
b) nie mam pojęcia o taktyce, ale to i tak bez znaczenia, bo w 1-2 treningi i tak niczego nie wypracujemy. Coś tam poczytam o słabych i mocnych stronach przeciwnika, a jeśli chodzi o szczegóły, to zostawię przekazanie tych informacji przez analityków. Z samymi zawodnikami postawiłbym na dialog. Pogadałbym z nimi co ich zdaniem najlepiej im w ostatnim czasie wychodziło i że tego będziemy się trzymać, bo nie ma czasu na kombinowanie.
c) też nie będę się #!$%@?ł w sprawy chłopaków. Dwa dni przed meczem koncert Zenka/Braci #!$%@? i spotkanie z partnerkami, a w ostatnią noc niech wezmą sobie piwko lub dwa i przegadają to między sobą. Do tego biorę Dzbana i zapraszam Piszczka, by dbali o atmosferę i patriotyczny nastrój.
d) nie mam #!$%@? przesądów, kierowca może jechać na wstecznym po całej Moskwie. Stoły mogą być kwadratowe.
e) znam cyrylicę.
f) nigdy nie przegrałem żadnego spotkania w roli trenera
g) nikt mi nie zarzuci, że skompromitowałem się na wielkiej imprezie.
h) jestem Polakiem, znam język polski na poziomie C2

Myślę, że nie spisałbym się gorzej od Adama Nawałki, a w perspektywie 1-2 spotkań, moja współpraca z PZPN, drużyną i kierowcą autokaru, byłaby z pewnością tańsza i mniej problematyczna.

#pilkanozna #reprezentacja
Pobierz
źródło: comment_1642247297E6TAfNxjW8NwE21JhP2YLB.jpg
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bezbekpol: zapomniałeś że ma być w naszym polu karnym obrona czestochowy po przejęciu laga na robercika i się modlimy. Jak mamy przewagę to wszyscy z robercikiem stajemy w bramce i bronimy( ͡ ͜ʖ ͡)