Wpis z mikrobloga

  • 8
Jest noc, jest weekend, znaczy że wjeżdża klimat.
Mam z klawiszami dość dziwną relację, ale zawsze wracam.
Keyboard wiernie mi służy od praktycznie samego początku mojej przygody z muzyką, a to będzie z 20 lat zaraz. W końcu wymienię bo brzmi tragicznie jak na obecne standardy, ale jeszcze nie teraz.

Zawsze przypominają mi się te młodzieńcze lata kiedy koledzy kopali piłkę, a ja godzinami siedziałem i ćwiczyłem. Nie wiem czy było warto, nie roztrząsam.
Na pewno fajnie jest sobie wieczorem usiąść i zagrać.

#muzyka #pianino #diy #fortepian #muzykujzwykopem
Wyrewolwerowanyrewolwer - Jest noc, jest weekend, znaczy że wjeżdża klimat.
Mam z kla...

źródło: comment_1642202026x3Jr0dLEPvBNVwn2zGrhmk.jpg

Pobierz
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Brajanusz_XIV: to blask z korytarza, białe światło na końcu do którego kiedyś dojdę.

@Bastet_A: kiedyś lubiłem dynamikę, koronny przykład - toccata i fuga d. Spędziłem kiedyś całe ferie zamknięty w pokoju ćwicząc od rana do nocy.
Teraz wolę spokojniejsze, trafiające do głowy. Nokturny Chopina, Liszt, Mendelssohn, na pulpicie leży fantasia D Mozarta.
Chociaż jakbym miał wybrać tylko jednego kompozytora do końca życia to chyba Rachmaninow. Praktycznie nic nie jestem w
@Cecill: Musiałbym kilka dni poćwiczyć dla przypomnienia bo dawno go nie grałem, odezwij się w tygodniu ;)

@Bastet_A:

ajj miałam kiedyś okazję przesłuchać toccata i fuga grane na organach w kościele o północy, cudowne przeżycie.

A ja miałem kiedyś okazję grać na organach w kościele, ale nie o północy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Całkiem inne doświadczenie niż pianino czy fortepian, organy mają wyczuwalne opóźnienie które trzeba
Wyrewolwerowanyrewolwer - @Cecill: Musiałbym kilka dni poćwiczyć dla przypomnienia bo...