Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie w sumie do rekruterow i osób z bogatym doświadczeniem jako pracownicy/pracodawcy.

Jak patrzcie na cv osoby która w jednym miejscu pracowała prawie 7 lat po czym poszła do innego miejsca i po 3 miesiącach nie przedłuża okresu próbnego? Pracowałem w jednym miejscu praktycznie od początku kariery zawodowej i zaczął mnie boleć brak rozwoju zawodowego oraz finansowego po czym zostałem niejako podkupiony przez inną firmę w połowie tamtego roku (podkupiony finansowo oraz perspektywą rozwoju zawodowego w nowym dziale) ale chciałem pozamykac stare sprawy w starej firmie i dopiero tutaj jestem od grudnia.

Niestety ale po półtora miesiąca widzę że tutaj też rewelacji nie ma bo z rozmów z pracownikami wynika że podwyżki są symboliczne oraz po prostu nie ma za specjalnie dużo roboty dla mnie (firma miała rozwijać nowy dział ale niestety jestem jedyną osobą w tym dziale i nie mam z kim nawet skonsultować swoich spostrzeżeń czy decyzji odnośnie pracy albo ich nawet skonfrontować) i zaczynam widzieć że szefostwo szuka już jakiejś bezsensownych zajęć dla mnie bym się nie nudził

Wracając do meritum. Jak to będzie widziane jak w cv będę mieć taki skok? Jak się z tego bronić? Co powiedzieć potencjalnemu rekruterowi/przyszlemu pracodawcy?

#praca #pracbaza #rekrutacja #hr #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e115b979ccb9000a8ef901
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 5
A ktoś ci każe wpisywać te 3 miesiące do cv? Możesz zostawić bez tego wpisu i udawać że zrobiłeś sobie 3 miesięczną przerwę.