Wpis z mikrobloga

@TheSznikers: Pewnie. Gram z dziewczyną od dwóch miesięcy. Długo wstrzymywałem się od gry w to, ale ciągle imponowała mi praca deweloperów (eventy, wielkie otwarcia sezonu, koncerty). Z drugiej strony nienawidziłem budowania i w ogóle. No i tak gramy sobie na Xboksie razem, mam sobie fajne popkulturowe skiny... No, wciągnęliśmy się! I nawet to budowanie polubiłem. Co więcej, nawet z pecetowcami sobie radzimy, bo na budowle takich agentów wystarczą podpalające świetliki. Na
@wragx: zmieniałeś jakieś ustawienia na padzie? Grałem na pcie to nawet dobrze szło, ale jak przesiadłem sie na xboxa to tragedia, nie wiem może jakieś złe ustawienia mam XD
@TheSznikers: Powiem tak: Wygląda dziecinnie, community to w dużej części kupa, ale sama gra jest bardzo rzetelnie zrobiona, poziom eventów przewyższa wszystko inne na rynku (koncerty w grze, trailery filmów, sama ewolucja mapy etc). Dla grania z randomami bym pewnie nie polecał, ale jak młody chce - jak najbardziej warto.
@TheSznikers: mnie chrześniak namówił na tą grę i w sumie nie narzekam. Raz wydałem tylko kasę na karnet bojowy by wraz z lvl odblokowywać skórki i vdolce na kolejny karnet bojowy w następnych sezonach. Budowanie mnie nie razi i ma sens w tej grze nie tylko w trakcie walki ale i sprawnego przemieszczania się po mapie. Na budowniczych i tak jest dostępny szereg broni . Chociaż sama gra jest skierowana raczej