Wpis z mikrobloga

@ciemnienie napisała:

jesteś uprzedzony do kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Tak sobie to tłumacz.

Krótko strzyżona brunetka, filigranowa, lvl35, singielka z kilkuletnim synem... Dziary (jeszcze nie widziałem, ale po mojej FWB nie rażą mnie... a może nawet... nie wiem...), piercing (podobnie). Dziecko ma regularny kontakt z biologicznym ojcem. Matka raczej z obowiązku, choć kto wie. Mieszka grubo ponad 300km od stolicy, ale często bywa.
- Spacer z dzieciakami w X?
- No ba!
100 km.
Urocza i ciepła. Nie za słodka, z pazurem.
Myślisz "mmmm". Patrzysz w oczy i widzisz "mmmm".
Czerwone flagi? ... no ma.
Umówmy się, to nie jest laska, która zdejmując stanik na plaży uczyni faceta wrogiem publicznym nr 1 gości kurortu obojga płci. Jedna z tych wysokobudżetowych ciź w furce w leasingu za 3k, pachnąca perfumami 500EU za flakon, którymi po jednej nocy będziesz waniać przez miesiąc. Ale jak długo będzie mieć to swoje "mmmm" w oczach na Twój widok, każdy kto to poczuje i wie o co biega pomyśli "biere". I zobaczymy co dalej.

  • 4
@kosmita: chłopie, trzeba być #!$%@? aby się wiązać z tak kurłą. Dała dupy CHADOWI, który ją miał w dupie (był kurła przystojny w choyyy i zrobił co chciał), zrobił dziecko i zostawił. Trzeba było głupie dziewcze myśleć. Trudno. Nigdy nigdy nigdy się nie wiąże z babą która ma BACHORA z kimś innym!. To jest pułapka. Nie TWOIM zadaniem jest poprawiać jej byt i jej błędy. Ma na to co zasłużyła i