Wpis z mikrobloga

#leksiu #teamx
Jak pisalem na tagu ze juz od poczatku mi nie pasuje ta gowniara bo piszac o tym ze chcial ja ruchac dopisuje xddd na koncu to zostalem zjechany przez prawilnych wykopkow ze czepiam sie emotek ( ͡º ͜ʖ͡º) jak wyszlo ze chciala swoje nagie fotki sprzedawac i sama wysylala fotki w bikini to osoby ktore oznacze w komentarzu pisaly ze to dziecko i jest glupie i nie wie co robi xD no tak przeciez to tylko glupie dziecko i moze wrzucac fotki w bieliznie bo jest jeszcze glupie xD ale wy jestescie naiwni niektórzy
Pobierz quaz2020 - #leksiu #teamx
Jak pisalem na tagu ze juz od poczatku mi nie pasuje ta gow...
źródło: comment_1641680838VmkxzlX4fQRjLimbDa7kqW.jpg
  • 27
@siedemsiedem7 dzieckiem XD szmula ktora wrzuca swoje nagie fotki w neta to dla ciebie jeszcze dziecko i trzeba ja bronic? Naiwna jesteś. Bronisz zwyklej szmuli ktora zrobila to dla atencji i fejmu i zniszczyla chlopu życie. Wedlug prawa typ jest czysty czego nie rozumiesz? Juz nie pamietasz co pisalas? Ze to glupie dziecko i ma prawo wrzucac swoje nagie fotki bo jest glupia. Wez sie zastanow wkoncu
Pobierz quaz2020 - @siedemsiedem7 dzieckiem XD szmula ktora wrzuca swoje nagie fotki w neta t...
źródło: comment_16416842381aCTogm9ZRTVN9VSVraNNZ.jpg
@quaz2020: ten dalej to rozpamiętuje i woła ludzi, których komentarze tak go zabolały, że od 2 dni nie może zapomnieć. wspominałeś coś o problemach psychicznych? xD

ja nie wiem o co chodzi w tej aferze, w ogóle jej nie śledzę i mam ją w dupie. jeśli miałeś rację co do dziewczyny no to fajnie i gratuluję. ktoś ci to już wyżej wyjaśnił: wyciąganie wniosków na podstawie tego, jaką ktoś dał emotkę,
Widze ze nadal brniecie w swoje glupoty. Wyszlo ze mam i mialem racje od poczatku. Laska chciala fejmu i atencji i naklamala zeby typa zniszczyc co mozna bylo odrazu zauwazyc tylko naiwniacy do tej pory mysla ze ona ma traume i tak zareagowala. Lol
@Mrbimbek to ty nie rozumiesz problemu. Typ zostal ogloszony pedofilem. Pedofilia to pociag do dziewczynek przed miesiaczkowaniem. Nic takiego nie mialo miejsca a leksiu nie zlamal prawa i nie jest pedofilem. Jakich #!$%@? dzieci? Dzieci maja konta na tinderze sprzedaja swoje fotki i same je rozsylaja ludziom? Prosze cie. To co piszesz nie mialo miejsca.
Oczywiscie ze jest obrzydliwym zbokiem ALE NIE JEST PEDOFILEM I NIE MA POCIAGU DO DZIECI PRZYNAJMNIEJ NIE
@quaz2020: pedofilia nie jest pociągiem do dziewczynek przed miesiączkowaniem, wobec chłopca też możesz być pedofilem. Jest to pociąg do dzieci i do ich niedojrzałego ciała i tak, ten oblech zamiast szukać kobiet w swoim wieku interesuje się dziećmi. Nie wiem dlaczego tak uparcie go bronisz, bo robisz to nie pierwszy raz. Zmień może swoje ideały jeśli imponuje Ci dorosły facet podniecający się dziećmi.
@Mrbimbek #!$%@?. WIEM CO TO PEDOFILIA ALE DLACZEGO MI O TYM PISZESZ jeszcze chlopcow w to mieszasz XDD no wiec pytam jasno i wyraznie. Czy typ ma pociag do malych chlopcow? Czy dziewczynek? Jakie masz na to dowody ze tak piszesz???? A czy mala dziewczynka zalozyla tindera +18 zeby tam ogladac kotki i pieski i sie okazalo ze ktos tam chcial ja poderwac zanim dowiedzial sie ze ma 15 lat...!? Masz tindera?
@Mrbimbek kolega @quaz2020 ma rację co do tego. Człowiek powinien zostać osadzony za czyny który popełnił a nie o czyny większego kalibru które ty na niego rozszerzasz, mimo że to rzeczy z tej samej kategorii to jednak ich zakres się mocno różni więc przemyśl sobie to jeszcze raz bo kierujesz się jakimiś swoimi poglądami zamiast ustalonymi normami.