Wpis z mikrobloga

Brzydzi mnie to jakie ludzi mają myślenie. Kiedy okazało się że ta dziewczyna nie ma 14 lat tylko 15, nagle wielu ludzi przestało wyzywać leksia i rzuciło się na Konopskiego że niesłusznie go oskarżył. Przypominam że dwudziesto kilku letni facet wysyłał te zdjęcia 15-latce. W świetle prawa wiadomo kim go to nie czyni ale dla mnie moralnie to jest obrzydliwe i powinien za to odpowiedzieć #leksiu
  • 11
@LillXte: no, tylko pisanie obrzydliwych rzeczy i wysyłanie nagich fotek do osób powyżej 15 roku życia jest legalne. Przykro mi, jak chcesz zmienić prawo to zmieniaj. Jedyne co jest naprawdę ciekawe to to że leksiu udostępniał zdjęcia dziewczyn jakie miał innym dziewczynom, i to w to powinien celować konopski w tym drugim filmie, bo za to można odpowiedzieć karnie z 202 kk albo i z prawa autorskiego. Ale konopski jak to
@bialy124: @bialy124: mam na myśli to jaką niektórzy ludzie mają moralność skoro nie widzą nic złego w tym że ponad dwudziestoletni facet wysyła obrzydliwe zdjęcia dziewczynie która ledwo skończyła 15 lat. Nie rozumiem jak nie można nie widzieć w tym czegoś złego nawet jeśli w świetle prawa jest to legalne
@jtcnwminer: Tylko jedna z dziewczyn udostępniła Konopowi zdjęcie Leksia w prześwitujących spodenkach, które Konop upublicznił do o wiele szerszego grona niż Leksio zdjęcia tych dziewczyn, czy to czasem się nie łapie też pod 202 kk?
@LillXte: Chłop myślał, że jest pełnoletnia, bo na taką wyglądała, ona sama wysyłała mu nudesy za hajs, gdy się dowiedział, że ma 15 lat to przeprosił i zerwał kontakt, a ona dalej do niego pisała, a on ją zlewał. Podpalił się zbyt szybko nie sprawdził jej wieku, a powinien się dowiedzieć ile ma lat, choć gdzieś słyszałem, że ona go oszukała początkowo co do wieku.
@DEJW88: No to skoro nie sprawdził ile ma lat to tylko jego wina, a jeśli było tak że powiedziała mu że jest pełnoletnia i jeszcze wysyłała mu te zdjęcia za hajs no to bardziej to o niej źle świadczy niż o nim, ale tak naprawdę nigdy nie będzie wiadomo jak było naprawdę