Wpis z mikrobloga

@lubiep: Ja miałem może ze 2 standardowe kontrole... ale u mnie w mieście policjanci są przewidywalni zawsze stoją w tych samych miejscach. Więc gdybym się postarał to nigdy nie mieliby okazji mnie zatrzymać xD
sugerujesz że codziennie jeździsz i popełniasz wykroczenia a nikt cię nie przyłapał?


@darek-jg: biorąc pod uwagę że zatrzymują kierowców niełamiących przepisów na rutynowe kontrole to niekoniecznie to sugeruje.
@lubiep: też jeżdzę codziennie i codziennie widzę pełno policji, zatrzymanych aut do kontroli, gdybym się nie pilnował już dawno bym nie miał prawka. Łapią non stop. Tak samo nie ważne o której wyjedziesz w jaki dzień masz gwarancję że trafisz na bmw nie oznakowane. Widocznie zależy od miasta.
@darek-jg: nie, sugeruje to że można jeździć #!$%@? w moim mieście jak widać czy bez uprawnień a i tak cię złapią, kontrolę powinny być regularne tak jak kiedyś z rana alkomat. Ze względu na covida poranne kontrolę zostały wstrzymane wiec i więcej #!$%@? jeździ widać to w statystykach bo nikt cię nie boi.
@r5678: u mnie odwrotnie chociaż przyznam szczerze że zdażyła się taka jedna ambitna policjantka ostatnio która próbowała łapać suszarką w różnych niestandardowych miejscach z większym czy mniejszym skutkiem.