Wpis z mikrobloga

Czynsz poszedł mi w górę, prąd poszedł w górę, kredyt też pójdzie w górę a wg kalkulatora na gov na nowym ładzie uzyskam 34 zł xD chyba czas na zamążpójście z rosądku. Który chetny - mam swoje mieszkanie, dość dochodową pracę, nie bedę dużo marudzić (od tego mamy wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)), w domu mało co jestem. chętni prv. #heheszki #bekazpodludzi #wsumieniewiemczytozart #podrywajzwykopem
  • 157
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: kurła masz branie dziewczyno, zacznę jeszcze raz:
Nazywam się Arek i prowadzę tira, 185cm/77kg, nie pijący, palę trochę papierosów, lubię jeździć samochodem to bd Cię wozić w wolnym czasie, też mało bywam w domu ale staram się wracać codziennie, wcześnie wychodzę i późno wracam ale oferuje nazywanie Cię "Mojom Truskaweczkom" i buzi w czółko gdy wychodzę rano do pracy a Ty jeszcze śpisz. W teorii lubię aktywny tryb życia: sporty
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: Jak z rozsądku to możemy się hajtać ;) Mi potrzeba kogoś aby podatek na koniec roku tak nie bolał. Na mieszkaniu prawie mnie nie zobaczysz, a jeśli już to kawę zrobię. Nie za młody, nie za stary i z mordy też nie straszę - to jednak nieważne bo i tak będziemy żyć osobno jako młode kochające się małżeństwo z rozsądku :D
  • Odpowiedz