Wpis z mikrobloga

  • 1586
#wykop
Jestem na tym portalu ponad 10 lat, ale takiego ścieku to dawno nie było. Mirko to Mirko tu zawsze był ściek, ale to co się na głównej dzieje to jakaś masakra. Masa pisowskich troli miesza się z szurami, którzy co chwila wynajdują kolejne brednie, które średnio rozsądny człowiek obali w 3 minuty. Siedzą dzień w dzień te same osoby i komentują cały dzień w tą samą stronę... Nasrać tylko tu zostało. Będą troli i debili zniszczyła ten portal.
  • 98
  • Odpowiedz
via Android
  • 26
@Evies1980 szury mają rację jedynie w kontekście tego, że szczepionka nie działa w takim stopniu i tak długo ja nam mówiono. Nie przypominam sobie żeby z czymkolwiek innym mógłbym się z nimi zgodzić.
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@Evies1980 wartości nie przestały mieć ale chyba towarzystwo się wykrusza. Nawet sam fakt, że wykop potrafił zrobić jakieś akcje walentynkowe, wykopparty zrzeszało ludzi z poszczególnych miast itd. były zdjęcia, karteczki z nickami z wykopu... I jestem przekonany, że wykop zdejmował z głównej jeżeli okazywało się to bzdurą. Było większe zaangażowanie z ich strony.
  • Odpowiedz
via Android
  • 10
@Evies1980 ale to nie jest coś ma jakikolwiek wpływ na to czy szczepienia są spoko czy nie. Takich ludzi nie nazywam szurami. Szurami nazywam osoby, które manipulują danymi pod swoje tezy i za cholerę nie idzie im wytłumaczyć że popełniają błędy logiczne i okłamują ludzi, że szczepionki to zło
  • Odpowiedz
@Maver87: wydaje się mi, że aktualnie szur to każda osoba która nie ma ważnego paszportu covidowego. A przynajmniej takie odnoszę wrażenie.
Zwróć uwagę, że manipulacje są po każdej ze stron. Dostrzegasz ją ze strony przeciwników, ale nie dostrzegasz ze strony zwolenników, przykładowo: "99% osób które zmarły na covid były niezaszczepione".

I tak, brzydzę się manipulacjami i jednych i drugich. Oraz - niesamowicie ciężko jest odróżnić czasami, co jest prawdą a co
  • Odpowiedz
Mirku jestem tutaj tyle samo co Ty, to już jest zupełnie inny portal o innym przeznaczeniu. Wartościowi tematyczni użytkownicy się poddali i odeszli na swoje tematyczne discordy. Wykopu już się nie da przeglądać przy innych ludziach, koniobijcy spamują cyckami bez tagów, portalem zawładnęły patostrimy, trole polityczni i ludzie którym wykop pomylił się z redtube, generalnie jeden wielki #!$%@?łek się zrobił

@Maver87:
  • Odpowiedz
@Evies1980 o czym ty mówisz w ogóle. Wczoraj conajmniej dwa wykopaliska z prawie 3k głosami które w powiązanych miały ewidentne dowody ze są fejkami i manipulacjami- w jednym wystarczyło... przeczytać treść! Mówimy o bandzie idiotów i trzeba nazwać rzeczy po imieniu. Przestań ich bronić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maver87: lol, chyba zerkałem na inną główną przez ostatnie nie wiem, 5 lat? XD Nazwanie Mirko ściekiem samemu po uszy brodząc w gównie na głównej to chyba jakiś mechanizm wyparcia. XD Sam na początku nie wierzyłem w Mirko ale widząc co się wyprawia na głównej nie miałem wyboru.
Z resztą się zgadzam, tylko dodałbym, że są jeszcze inne trolle prócz tych co wymieniłeś.
  • Odpowiedz
@Maver87: Używasz słowa szur, po czym w komentarzu tłumaczysz czymże ten szur w twojej definicji jest.
Mirko od wieeelu lat jest ściekiem, a tobie zaczęło przeszkadzać kiedy co raz więcej osób pyta o co tu chodzi?
Mam wrażenie, że sam jesteś zjebem i normalnie pływałeś w tym gównie jak ryba w wodzie, a teraz boli, bo nie masz argumentów, a bardzo chcesz mieć racje.
Tak bardzo bardzo bardzo, stało sie to
  • Odpowiedz
@Maver87 nie zapomnijmy o mizoginach siejących nienawiścią do niedostępnych dla nich kobiet. Incelach siedzących i plujących na normalność której nigdy nie zaznają.
  • Odpowiedz