Wpis z mikrobloga

  • 1586
#wykop
Jestem na tym portalu ponad 10 lat, ale takiego ścieku to dawno nie było. Mirko to Mirko tu zawsze był ściek, ale to co się na głównej dzieje to jakaś masakra. Masa pisowskich troli miesza się z szurami, którzy co chwila wynajdują kolejne brednie, które średnio rozsądny człowiek obali w 3 minuty. Siedzą dzień w dzień te same osoby i komentują cały dzień w tą samą stronę... Nasrać tylko tu zostało. Będą troli i debili zniszczyła ten portal.
  • 98
Masa pisowskich troli miesza się z szurami, którzy co chwila wynajdują kolejne brednie, które średnio rozsądny człowiek obali w 3 minuty


@Maver87: gdybyś to jedno zdanie napisał:
Masa troli miesza się z szurami/covidiotami, którzy co chwila wynajdują kolejne brednie, które średnio rozsądny człowiek obali w 3 minuty
Bym uznała, że masz 100% racji. A tak, cóż, jesteś jednym z nich.
@Maver87: aktualnie inny temat nie istnieje, covid covid i jeszcze raz covid. Nie można otworzyć lodówki aby nie słyszeć ile to dzisiaj osób umarło i się zaraziło. Ale nie słyszysz, że dużo więcej umarło na zawały i udary - mamy to w dupie. Tak samo jak mamy gdzieś chorych na raka, po co ich leczyć? Jest przecież covid.
A co nasze państwo zrobiło przez 2 lata? nic. Rozdało masę kasy, podsłuchiwało
@Maver87: Nie, po prostu internet stał się bardziej powszechny, łatwiej dostępny i pisanie głupot jest teraz łatwiejsze z powodu serwisów społecznościowych. Kiedyś trzeba było się po forach bujać, a teraz facebook i twitter wszystko ułatwił.
@Paula_pi:

Chcialam tylko powiedzieć, że podziwiam cię, że wchodzisz na główną od 10 lat i jeszcze jakoś się trzymasz. Uważaj na siebie

Oj znam to. Ostatnio zacząłem tam wchodzić, bo mnie pisowska propaganda zaczęła #!$%@?ć
patrzę co tam z płomieniem ładuje i serce mnie zaczyna boleć. Samo gówno. Kiedyś mam wrażenie, że moderacja sprawdzała "prawdziwość" wrzucanych informacji i ewentualnie zdejmowała z głównej, a teraz tak się manipuluje danymi, że to szok...


@Maver87: nigdy nie sprawdzali. Kiedyś społeczeństwo, albo osoby na tym portalu były inteligentniejsze. Ktoś pamięta jeszcze "elita internetu"? Później zaczął się ściek, zaczęło się od głupich wojenek elifka ze społecznością, odpływem części już wtedy. Później