Wpis z mikrobloga

Gram w assasina odyseje i mam pytanie co do zakończenia, uwaga ze spojlerami.

Moje zakończenie wyglądało tak, że poszedłem z matką na górę, a tam był braciszek. Próbowałem przekonać brata, ale niestety nie udało się - zabił mame i potem ja zabiłem go. Teraz mam rozkminę, czy nie wczytać zapisu gry sprzed akcji i przed pójściem na górę np spróbować odkryć tożsamość kamosa, jeżeli się da i może wtedy braciszek zamiast zabijać mamę, postanowił by się pogodzić? Warto kombinować, czy zakończenie będzie takie samo, jeżeli odkryje Kamosa?

#assassinscreed #gry #pytanie
  • 8
To jest troche jak Valhalli - kwestia opcji dialogowych wybieranych w rozmowach z siostra/bratem, musiales byc dla niej/niego niemiły w wiekszosci przypadkow. Nie warto juz kombinowac bo bys musial odkopać sejwy z połowy gry, lepiej sobie na youtube przejrzyj “dobre” zakonczenie.
@nielegalny_imigrant: O kurczę, ja myślałem że to liniowe gówno i jestem cholernie zdziwiony że są różne zakończenia. LOL. Dosłownie 2 dni temu skończyłem główny wątek grając Kasandrą, rozpłakał mi się Aleksios, przytulanki, macanki i zrobiłem sobie przerwę przed wejściem do domu rodzinnego, jestem w szoku. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Hyh. Najgorzej że xbox pokazuje mi że grałem 7 dni i 18 godzin, a jeszcze mam kupę nie