Wpis z mikrobloga

w takim razie sam sie zamknij w piwnicy jak sie boisz


To Ty szkodziszinnym, nie ja.

u mnie w robocie, mały januszex, prawie kazdy zaszczepiony i znowu zachorowali, a ja wywalone jajca i jakoś żyje.

Też mialem covida, bezobjawowo.

No i ciekawe, od kogo się mogli zarazić, hmm...

@Duszqable
@SkorpionX:

To Ty szkodziszinnym, nie ja.


niby jak? xD

Też mialem covida, bezobjawowo.

No i ciekawe, od kogo się mogli zarazić, hmm


no pewnie, zarazilem wszystkich zaszczepionych, bo sie nie szczepiłem xD
Co to jest #!$%@? mlody i dynamiczny zespól w ogóle


@smacznyy: dynamicznie się zmienia, bo nikt normalny nie zostaje tam dłużej.

Ja teraz mam starszy zespół i jest o wiele lepiej niż z młodymi. Przynajmniej nie trzeba niańczyć i tłumaczyć tylko robisz z kumatymi.
@SkorpionX:

A co miało Państwo zrobić?


już Ci mówie, bo najwyrazniej nie wiesz lub nie pamiętasz jak to się zaczęło.
Nie chcieli zamknąc kraju ani testować ludzi, którzy tu przylatują, żadnej kwarantanny.
Prezes GISu w RMF powiedział, że tego nie robią, bo tego wirusa u nas nie ma. Dosłownie tak powiedział.
Jak się wirus pojawił to zamkneli kraj i wprowadzili kwarantanne. Po co? Jak już to mamy wewnątrz i sie roznosi?
@Pimenista: Zaczynam rozumieć, czemu niektórzy nie podają ceny, albo wynagrodzenia. Też mnie to #!$%@?, ale za każdym #!$%@? razem, pod ofertami widzę mnóstwo komentarz od debili, którzy piszą za mało/za dużo, za tyle to mój stary nawet z łóżka nie wstaje etx. #!$%@?ć ich wszystkich prądem. Nie są zainteresowani ogłoszeniem - niech przewijają dalej.
No jesli sie pochwalisz to beda wiedziec

¯_(ツ)/¯ nie wiedza, ale zarabiaja tyle samo co Ty chyba ze awansujesz wyzej ale Ty nie masz obowiazku ani firma oglosic wszystkim ile zarabiasz

¯_(ツ)/¯


@smacznyy: no przeciez gadamy o podawaniu wynagrodzenia przy rekrutacji. To przeciez wszyscy beda wiedziec jak mnie tam zatrudnią