Wpis z mikrobloga

Ale przypatrz się na daty. Chłop 9 dni analizowal to co mu napisalem XDDD


@smacznyy: bo święta były i zapewne nawet nie przeczytał tego co napisałeś bo ma to w dupie ¯\_(ツ)_/¯
jak mowa o takich pieniądzach to zgaduję, że to jakaś najgorsza gównorobota więc czym tu się przejmować. Pewnie i tak mają w kolejce tabun Ukraińców i studenciaków.
@SkorpionX:

w takim razie nie wychodź z domu, Twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna moja, a ja nie chce, żeby w przestrzeni publicznej znajdowały się osoby mogące mnie zarazić ¯\(ツ)/¯


w takim razie sam sie zamknij w piwnicy jak sie boisz
u mnie w robocie, mały januszex, prawie kazdy zaszczepiony i znowu zachorowali, a ja wywalone jajca i jakoś żyje.
Też mialem covida, bezobjawowo.

Mozesz sobie wmawiac, ze zaszczepiony nie
@smacznyy Ja raz byłem w pracy gdzie było napisane "młody i dynamiczny zespół". W ciągu roku tam się tyle ludzi przewija, że jest dynamicznie, a że większość to młode i naiwne osoby to po czasie uciekają widząc kasę i brak perspektyw. Co jakiś czas mijam dawna robotę bo mam tam znajomego kierownika I co chwile kogoś szukają
@smacznyy: no nie zesraj się przypadkiem xD Tłumaczę ci tylko, że ten rekrutywek pewnie nawet nie przeczytał twojej wiadomości, bo dostaje takich "zażaleń" setki dziennie. Dopóki będą ludzie gotowi pracować za pół darmo, dopóty będą takie ogłoszenia i tyle. A gimnazjaliści na wykopie cały czas dziwią się światu..