Wpis z mikrobloga

@SmakoszKotow: Nie jesteśmy w fastfoodzie tylko u mnie w domu na śniadaniu, które mi smakuje i tak lubię ¯\_(ツ)_/¯
Podobno ludzie jedzą rosół z ziemniakami, albo tak jak ja kromki z serem żółtym i dżemem truskawkowym. Mam nadzieję, że nie wejdzie żadna ustawa zakazująca mi tego, bo widzę, że nie mam koncesji na tą chwilę na robienie sobie jedzenia na swoją modłę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@thisismaddnes: zamiast strzelac fochy posluchaj madrzejszych, nastepnym razem jak zrobisz tosta to #!$%@? cebule/pomidor/salate na surowo po utostowaniu, kontrast swiezych warzyw polaczony z ciepla reszta sprawi ze tost bedzie duzo smaczniejszy.

oczywiscie mozesz jesc tak jak teraz, ale mysle ze jak sprobujesz ze swiezymi warzywami zrozumiesz w czym rzecz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@p4wl: Nie wiem, gdzie ja strzelam fochy. Wrzucam głupiego tosta z rana, czytając "ale gówno", no to odpisuję, że ja takiego lubię. Taką sałatę i pomidora, oraz cebulę to dodaję sobie jak wczoraj do domowego kebaba. Znam walory chrupkich warzyw w potrawach. W toście lubię właśnie w takiej wersji. Poza tym mam rozumieć, że miałbym rozrywać rozgrzanego tosta, wrzucać pomiędzy ciągnący się ser pomidora i sałatę? I ten pomidor za 30
@thisismaddnes: nie, nie bedzie po 30s dokladnie tym samym co w twojej wersji :) jest roznica miedzy wlozeniem do gotowego nagrzanego tosta, a aktywnym grzaniem w tostownicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wlozyc mozesz miedzy szynke i chleb, szynka nie powinna sie za mocno przyklejac do chleba ( ͡° ͜ʖ ͡°)