Wpis z mikrobloga

@maestroPijanyRolnik: powiem szczerze że akurat w sex education jakoś na to oko przymknąłem bo serial sam w sobie jest spoko, ale w ostatnim sezonie jak zapodali jakichś queerów i ich #!$%@? problemy z dupy, które są tak abstrakcyjne, tak roszczeniowe, tak #!$%@?ące typu "jest nas 2 queerów na 500 uczniów, wszyscy macie się dostosować do nas", i płaku płaku bo my nie będziemy robić to co inni, to obrzydziło mi ten
@Logytaze: @mt1t29r2: @MienciuskiPajonk: Co innego ze sa, a co innego gdy w co drugim serialo glowni bohaterzy czy drugo planowi sa LGBT (chociaz jest ich w porywach do 3%?).
Kazda ekipa jest mixem, np w tym Elfim Wieski zespol sklada sie z trzech kolorow, chociaz raczej zakladalbym ze Elfy rządza sie innymi prawami niz ludzie i moga albo miec jeden kolor albo inne, a nie byc ludzmi 1:1.
No
@maestroPijanyRolnik a no przeginają z watkami o lgbt i murzynach w różnych produkcjach, ale tem serial jest akurat spoko :) mimo, że nie jestem neuropkiem, to mi się podobały obydwa sezony i pewnie z żoną jeszcze raz je kiedyś oglądniemy.
@MienciuskiPajonk: A rozmowa o tym coś wnosi? Pokazywanie tego kto z kim i dlaczego. Tu nie chodzi o to ze pokazują, ale o to ze wciskają ten temat na sile. To tak jakby rozmawiało dwie osoby:
-Jaka ładna dziś pogoda, słoneczko swieci.
-Jestem gejem.
Homoseksualizm jest i będzie, ale jest różnica między tolerancją, a gloryfikacją
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
dlaczego nie rozumiecie, ze tak obecnie wygladaja realia na swiecie, ze, uwaga, geje czy czarnoskorzy sa wsrod nas?

@mt1t29r2: Jak widać, propaganda jest skuteczna.
@maestroPijanyRolnik: dlaczego nie rozumiecie, ze tak obecnie wygladaja realia na swiecie, ze, uwaga, geje czy czarnoskorzy sa wsrod nas?


@mt1t29r2: Ta ( ͡° ͜ʖ ͡°) w takiej #!$%@? ilosci ze wszedzie gdzie nie spojrze widze geja, czarnego i kilka lesb xd ehe, tak sobie mów świrze. Może u ciebie na squacie to normalne, ale wierz mi, tego się nie widzi wszędzie :D
dlaczego jak pojawi sie gdzies gej to od razu krzyczycie ze JEST TAM WCIŚNIĘTY NA SIŁĘ i "NICZEGO TO NIE WNOSI"?

XD a bycie hetero coś wnosi? Konserwatyści to mają jakiś gwóźdź w mózg wbity...


@MienciuskiPajonk: No bo nie wnosi nic do fabuły, a wątek jest wciśnięty na siłę dosłowanie w każdym serialu netflixa. Tak, bycie hetero nic nie wnosi w większości jeśli serial nie jest o jakiejś parze, dlatego nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@maestroPijanyRolnik: dlaczego nie rozumiecie, ze tak obecnie wygladaja realia na swiecie, ze, uwaga, geje czy czarnoskorzy sa wsrod nas?


@mt1t29r2: Ta ( ͡° ͜ʖ ͡°) w takiej #!$%@? ilosci ze wszedzie gdzie nie spojrze widze geja, czarnego i kilka lesb xd ehe, tak sobie mów świrze. Może u ciebie na squacie to normalne, ale wierz mi, tego się nie widzi wszędzie :D

@Czyste_Buty: świat to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mt1t29r2: realia na świecie nie są takie jak przedstawione np. w tym serialu (sex education)- tam w jednej szkole jest parę gejów, lesbijek, bi i jakieś osoby niebinarne xD Gdyby tak było na świecie to mamy proporcje prawie 50:50. Niech sobie są ale nie w takiej ilości bo tego oglądać się nie da. Ostatni sezon to było już przegięcie