Wpis z mikrobloga

Skąd normictwo ma tyle energii? Pytam poważnie, ja rano spuszczam nogi z łózka i czuje się już zmęczony i najchętniej przespałbym cały dzień, albo całe życie... to jest nienormalne, jak to zbadać, jak mieć więcej energii? Ładuje się kofeiną by funkcjonować ale na dłuższą metę to nie ma żadnego sensu. Sypiam minimum 7h na dobę a czuje się jak wrak człowieka.
#przegryw #kiciochpyta ##!$%@? #feels #depresja
POKEMON1 - Skąd normictwo ma tyle energii? Pytam poważnie, ja rano spuszczam nogi z ł...

źródło: comment_1640641485yjGJL0PAKMxXwgERKYlauH.jpg

Pobierz
  • 17
@pozmu: przez święta spożywałem cukier w nadmiarze (ciasta itp), podczas reszty roku sporadycznie, kawę słodzę jedną kostką brązowego cukru (na 500ml wody), herbaty nie słodzę, słodycze same w sobie sporadycznie
@POKEMON1 robiłeś sobie analizę snu jakąś opaską fitness na przykład? U mnie jest gigantyczna różnica w jakości snu pomiędzy zwykłym spaniem vs po tabletkach nasennych, po tabletkach sen jest ze 100% lepszy i faktycznie, budzę się wyspany wtedy
jak mieć więcej energii?


@POKEMON1:
1. Wyregulować zegar biologiczny dzień/noc i wysypiać się.
2. Wystawić się na zimno, teraz zima więc wystarczy pójść na spacer.
3. Ruszać się regularnie/ćwiczyć, najlepiej dwa razy dziennie przez 30-60 min.
4. Zdrowo się odżywiać, usunąć alkohol, słodycze, kawę, jeść mniej, stosować głodówki, więcej białka i zdrowych tłuszczy, mniej węglowodanów.
5. Ograniczyć stres, dostarczać hormonów szczęścia.