Wpis z mikrobloga

@Minieri: #!$%@?.rozumiem ze ty dostając atrakcyjniejsza robote za lepsze $ zostajesz w obecnym januszexie zamiast isc i podbijać nowy rynek,rozwijać sie,nabierać nowych doświadczeń?jego nowy klub płaci ile trzeba odstępnego/odszkodowania i każdy idzie w swoja strone.end of the story.kurva 2k50 a tu dalej wierzą w jakieś romantyczne historie w piłce xd
@mwss: Ja rozumiem że kasa ważniejsza, wiadomo, ale po co #!$%@?ć że masz plan na baraże, że ułożysz tę reprezentację, że awansujemy do mundialu. No przecież tylko sprzedajana ku... mówi że cię kocha a potem idzie za kasą gdzieś indziej. Wybacz, ale się rozsierdziłem.
@Minieri: A ja uważam, że nie ma co przepraszać za to, że popierało się Sousę. Jasne - kończy jak kończy i mu w oko, ale był to mimo wszystko trener, który stoi 2 półki ponad produktami naszej "szkoły trenerskiej". Największy żal mam o to, że teraz pewnie nastaną znów wieki ciemne i jakieś powroty Nawałki, albo Czesie "711", bo będzie wygodna wymówka działaczy - "patrzcie, mieliśmy zagranicznego i miał #!$%@?". I