Wpis z mikrobloga

Ej tylu tu #programista15k a żaden nie pracuje / nie pracował w Deloitte? Wkleję jeszcze raz pytanie o wcześniejszej porze, może ktoś odpowie tym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mirki z #deloitte jak wyglada tam okres próbny? Pytam bo dostałem ofertę, ale trochę się cykam odejścia z obecnej, gorzej płatnej i mniej „prestiżowej” pracy bo tu mam jednak umowę na czas nieokreślony i to moje jedyne źródło utrzymania. Ciężko jest? Na rozmowie i w cv nie kłamałem, ale i tak się cykam bo myślałem ze poszło mi kiepsko i mnie nie wezmą ( ͡° ʖ̯ ͡°) #pracbaza #kiciochpyta
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@popik3: ani że mnie programista ale e poprzedniej firmie deloite było odpowiedzialne za wprowadzanie nowych funkcjonalności w systemie , #!$%@? na nich niemiłosiernie, głównie przez potężnych programistów z Indii
@popik3: Z Deloitte bezpośrednio nie współpracowałem, ale w tego typu firmach jest gigantyczny rozrzut w kompetencjach technologicznych w zależności od zespołu. Jeżeli Cię przyjęli to raczej spełniasz ich wymagania i nie ma się czego bać. A żeby wylecieć to trzeba się postarać.