Wpis z mikrobloga

@Menszykovsky poza głównym bohaterem i systemem walki (co obiecali zmienic) mi się podobało to demko. Fajnie, ze juz zmienili kolorystyke na mroczniejsza. Jak wspominalem pelzacz czy goblin wygląda kapitalnie i czuc Gothica. Na przeniesienie gry 1:1 nie ma co liczyc., wiadomo, ze świat i fabula będzie rozwinięty. W remake Mafii świetnie to rozegrali. Niech będzie taki sam poziom remake i będę zadowolony. A kroniki spoko, najlepszy mod jaki grałem ale nie rozumiem
@Tami: ale to nie robi THQ Nordic tylko jakieś nołnejmy z Hiszpanii Alkimia Interactive. Jednakże największym problemem jest to, że oni nie mogą załapać klimatu Gothica i to zaprezentowali już w demie, gdy standardowy bananowo-zachodni schemat wszedł z Diego, gdzie zamiast cwaniaka zrobili z niego typowego NPC w stylu: "chodź, ogrzej się przy ognisku i opowiedz mi o sobie".
@Menszykovsky czy ja wiem... Diego akurat mi nie przeszkadzał. Na pewno ciekawsza byla ta rozmowa niż typowe "nie obchodzi mnie kim jesteś, są trzy obozy i elo"