Wpis z mikrobloga

#metal #deathmetal #death
#cultowe (723/1000)

Death - Mentally Blind z płyty Individual Thought Patterns (1993)

Tak jak każda z ostatnich 3 płyt Death, Individual Thought Patterns jest moją ulubioną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakiś czas temu (nie tak dawno), postowałem z niej hiciora pt. The Philosopher, a teraz coś mniej oczywistego.

Oprócz całego przekroju riffów lubię w niej wokalne "we will see.. where you go", gdzie to "we will see" fajnie rytmicznie zazębia się z 3 uderzeniami perkusji (werbel i 2 stopy). Drugą rzeczą jest sam refren - bardzo przestrzenny jak na Death, z klawiszami i leadem który "pnie się w górę" tak samo jak wokal, a przez to że nie jest zbyt gęsty, daje dużo oddechu w galopadzie.

-------
#cultowe - tag do śledzenia lub czarnolistowania przez tych którzy followują moją osobę z innych powodów niż muzyka.
Przez tysiąc dni postuję rzeczy których słuchałem przez ostatnie 20 lat (jeden numer dziennie, od 01/01/2020 do 26/09/2022). Szerokopojęty rock, metal, punk i pochodne. Niektóre były hiciorami, innych wolałem sobie nigdy nie przypomnieć. Kolejność wstępnej listy zrandomizowałem i nie jest mi znana. Odkrywam dzień po dniu.
cultofluna - #metal #deathmetal #death
#cultowe (723/1000)

Death - Mentally Blind...
  • 3