Wpis z mikrobloga

@6poziomprokrastynacji: Musisz ściągnąć Oculusowe oprogramowanie na kompa i tam zajrzeć, Oculus ma dwa sklepy jeden jest stricte Questowy (tylko z grami które możesz odpalić na queście bezpośrednio) a drugi desktopowy. Pamiętaj że zakupy się nie mieszają więc jak kupisz dajmy na to Robo Recall bezpośrednio na Questa 2 nie będziesz miał wersji PC'towej i na odwrót.
@6poziomprokrastynacji: Widziałem jest to dziwnie, wynik jakiejś zamuły z ich strony. Rozdawali rok temu tą grę za darmo do Questa 2, zresztą kumpel też na nim w to gra. No jedyny warunek to to że musisz mieć się z czym PC'tem sensownie połączyć nie wiem czy masz Linka/jakąś alternatywe czy po Airlinku będziesz próbował.
@6poziomprokrastynacji:
1) Musisz szukać dokładnej odpowiedzi gdzie indziej. Dokładnie się tym nie interesowałem z tego względu że mam u siebie w domu pierwszego Rifta. Natomiast z tego co widzę to oryginalny kabel ma 5m i w to też celują inni producenci.

2) Tak jak wyżej, nie jestem pewien jak to działa na samą jakość obrazu. W każdym bądź razie cały AirLink jest uzależniony od jakości WiFi i routera w domu, jak