Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7143
Czołem Mirki, a zwłaszcza Mirki z #wroclaw . Nie będę pisał z anonimowego, bo i tak jestem dla was nikim tutaj. Nie będę opisywał za bardzo emocjonalnie swojej historii, ani wzbudzał żalu, bo wystarczy, że mi jest #!$%@?. Krótko i na temat - jestem w kryzysowej sytuacji i bardzo pilnie potrzebuję dodatkowej pracy. Pracuję na etacie, ale odsetki po nieudanej działalności zjadają mi marną wypłatę, a sytuacja wydarzyła się taka, że muszę działać teraz i już. Masz piwnicę do posprzątania? Mieszkanie do pomalowania? Chcesz jakiś ciekawy lub mniej ciekawy wynalazek z #arduino ? Może coś chcesz zrobić w 3d? Może jakiś rysunek cienkopisem? Biorę wszystko i jestem gotowy się zarówno przekatować fizycznie jak i zarwać nockę budując coś elektronicznego. Jestem wolny w tygodniu od 5:00 do 11:30 i od 22:00 do 3:00. Pewnie wpis przepadnie, choć widziałem tu kilka udanych akcji pomocy, a ja tylko proszę o dodatkową pracę.
Spokojnej nocy Mirki.

#wroclaw #praca #pomocy

Ps: załączam przykładowy projekt z arduino, taki zegarek z różnymi bajerami i grami, chociaż wiem że to banał dla wykopowych programistów, obudowa drewniana, ręczna robota.
Pobierz KazdyRodzajPowierzchni - Czołem Mirki, a zwłaszcza Mirki z #wroclaw . Nie będę pisał ...
źródło: comment_1640116625O15aBp3fwBtSoaMfpiSdFa.jpg
  • 202
@eko_zgonus: @ropppson: ma termometr, ale to jest egzemplarz na święta dla mamy, nie sprzedam go. Mogę zrobić bardzo podobny (bo nie ma dwóch identycznych) za 300zł, w zależności od tego co upakujemy do środka, ten wyświetla święta, pozdrowienia, temperaturę, wilgotność, ma budziki, przypomnienia itp,


@KazdyRodzajPowierzchni: Pierwsza lekcja marketingu będzie gratis. Zaniżyłeś cenę o 50%

Pozdrawiam i powodzenia.
@KazdyRodzajPowierzchni: jesteś z Wrocka, możesz rypać nielimitowaną ilość godzin dodatkowo na UberEats, Wolt, Glovo i inne dopóki się nie podniesiesz, dodatkowej roboty jest masa tylko że #!$%@?. Jak nie masz wystarczająco zaradności żeby przełożyć swój fach na dodatkowy zarobek to pozostaje Ci #!$%@?ć. Wolałbym już to niż czekać aż ktoś się zlituje nad Tobą na wypoku.

Nie chcę Ci cisnąć bo problemów masz już dosyć ale gość z takimi umiejętnościami musi
@Zakakaikane: szczerze to bym poszedł do jakiegoś sklepu typu lidl i dogadał się na 1/2 etatu.
Stały i pewny dochód i robota nienajgorsza, myślę że wobec braku ludzi dobra alternatywa, a i szansa że można coś awansować jeśli jest się dobrym.
Koleżanka w innej sieci tak została kierowniczką.

Ja swego czasu jak potrzebowałem dorobić to zgłosiłem się jako redaktor do dużego portalu z grami i sprzętem, opisywałem nowości sprzętowe w dziedzinie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KazdyRodzajPowierzchni: ze swojej strony mogę ci podsunąć pomysł zarejestrowania się na fixly i needhelp jak wykonawca. Ludzie szukają często do drobnych napraw kogoś, do usterek elektrcznych czy naprawy AGD. Jeżeli masz jakąś torbę z narzędziami to spokojnie i skoczysz takie zlecenia, z AGD i opłacalnością napraw jest różnie ale muszę próbować. Sam działam tam jako wykonawca, jak coś to wal na priv gdybym mógł pomóc. A zegarek sobie zamówię tylko muszę
@KazdyRodzajPowierzchni: Byku, naprawdę masz mało wiary w siebie. Taki zakres umiejętności jaki prezentujesz i ten projekt to jest naprawdę sztos! I nie mówię tego żeby być miłym, ten zegarek wygląda świetnie. Jeśli umiesz programować arduino + masz etykę pracy taką na jaką wygląda że masz to naprawdę jest potencjał na dużo lepsze warunki i pensję. Teraz w takich elektro/IT tematach jest mocny rynek pracownika, myślę że warto próbować. Poszedł plus dla
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m0rgi: zazwyczaj te wyświetlacze są jednokolorowe i mają kilka stopni jasności, rzucenie na ścianę to trudniejsza sprawa, bo wymaga budowy regulowanego ukladu optyki/ostrzenia. Może nie być tak łatwo i nie wyjść tak ładnie. Pisz pm, jeżeli coś chcesz pokombinować.
Umiesz coś w wordpressie? +jakis pdostawowy css i html? Mam pewnego joba, utrzymanie paru stronek w który nie chce mi się już bawić


@szko: jak szukasz to napisz PW :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@War_Machine: da się zrobić, będę pisał na pm.

Ogólnie sporo dostałem od Was pytań i nawet zamówienie - obiecuję każdemu odpisać, muszę tylko to sobie zorganizować w tabelce/kalendarzu. Większość projektów które wysyłacie potrafię wykonać, ale przy niektórych (apki na telefon, rozpoznawanie pszczół) musiałbym korzystać z gotowego kodu. Odpiszę wszystkim i będę publikował regularnie wpisy z tym co zrobiłem i ile jeszcze brakuje. Jeszcze się nie przekopałem przez wszystkie wiadomości, szczerze to