Wpis z mikrobloga

No elo wjezdzam z #pokapake od @patusia!

Tak na wstepie usmialem sie z listu xD ale zaczne od prezentów które dostałem.

Głowa lego jako doniczka znalazła miejsce, wsadziłem co prawda zwykłe epi ale jak szczepkiem monstery sie podzielisz to pan Lego będzie się bardzo cieszył, że ma nowy kapelusz!
Serwetnik w kształcie gór, drugi model z druku 3D i już wiem, że niebieski maczał w tym palce, serwetek białych nie miałem ale wsadziłem co było, wyglądają wyśmienicie.
Skarpety sztos ale zanim je ubiore musze je oskubać :D (W sam raz bo różowy ogląda wiedzmina a ja po 2 odcinku już nie moge na ten hit netflixowy paczeć to chociaż będę "oczyszczał" skarpety!
Książka światy równoległe, bardzo się przyda by zrozumieć pewną grupe osób xD
Co do stracrafta to od 98 jak Tato kupił na premiere, to grałem ostro do czasu wyjścia Medal of Honor Allied Assault, no i wyszła 2 i tak już w sumie zostało. :D Niestety mieszkanie ma swoj unikalny brelok ALE Dżulia nie miała, a teraz już ma!
Tetrisik no co tu duzo mówić, no jedynie porosyjsku: "daawaaaj stiopkaa!"
Różowy też się cieszy z prezentów (kosmetyków) i bedzie testowac! BTW Zainteresowała ją Twoja praca, możesz robić AMA już jednego czytacza masz! (w sumie 2 ja tez poczytam)
Słodkie już skitrane, żeby różowy mi wszystkiego nie zjadł!

NO I WIADOMO JAK SERNIK TO BEZ RODZYNEK!!! Tu totalny macz xD

P.S Spytaj niebieskiego na czym to było drukowane bo zrobił mi chęć na druk 3D!
P.S2 Jakie inne szczepki masz do rozdania?!
P.S3 Jak chcesz polska krindżówe ale już nie na unlimited to "Idealny facet dla mojej dziewczyny" chyba jedna z niewielu 1 na filmwebie. A jak na unlimited to wiadomo dupeczki z dubaju xD
PS4 tak posiadam
PS5 też xD (może suchar może nie, mnie śmieszy xD )

Wesołych i jeszcze raz dziekuję! Wtorek wieczór i humor niezepsuty!


#wykopaka
Strzalka - No elo wjezdzam z #pokapake od @patusia!

Tak na wstepie usmialem sie z ...

źródło: comment_1640110674j3jcqxiRtfTEeKDOKBFe5f.jpg

Pobierz
  • 1
Hejka Mireczku, cieszę się, że paczka się spodobała. Przepraszam za skarpety (,) - nie przemyślałam pakowania.
A teraz pytania :D
Serwetnik został kupiony, niestety nie był drukowany 3D :( ale niebieski czuje się wywołany do tablicy i zaczyna się tym interesować.
Ze szczepek to na razie mam marną monsterę monkey, ale i tak jestem dumna, że coś się udało :D
AMA - oj nie, niestety zbyt łatwo odkryć