Wpis z mikrobloga

Przypomniałem sobie jedną historię która skręca mnie z nerwów jak sobie o niej przypominam.

W 2 lub 3 klasie podstawówki (pod koniec lat 90) poszliśmy w zimie na dwór, a nauczycielka rozpisała zawody o to kto zbuduje najładniejszy zamek ze śniegu – chłopaki czy dziewczyny. My jak to chłopaki zabraliśmy się z werwą do działania i nawet jak na swój wiek potrafiliśmy ładnie współpracować. Zbudowaliśmy super zamek, z wieżami, bramami, mostami i nawet nalepiliśmy śnieżek żeby się rzucać.

Dziewczynom zamek kompletnie nie wyszedł, był nawet nie tyle co brzydki co po prostu nie umiały lepić w śniegu i nie miały zmysłu przestrzennego.

Wiecie jak zakończył się konkurs? Oglądaliśmy swoje zamki, dziewczyny były zazdrosne i dwie z nich kopniakami zniszczyły nasz zamek a na koniec nauczycielka ogłosiła, że najładniejszy wykonały… no sami się domyślacie. Jeszcze zebraliśmy ochrzan, że głośno śmieliśmy wyrazić swoje zdanie i protestować przeciwko takiemu wyborowi. One dostały po 6 my po 5.

#logikarozowychpaskow #szkola
  • 231
@pan_kleks8: przypomniales mi moja historie,
na koloniach byl konkurs na porzadek w pokojach byly jakies nagrody, jako ze z kumplem przegrywem fobie mocno, cały czas kosilismy 5/5 punktow i szybko wyszlismy na prowadzenie w rankingu.
Pech chcial ze mielismy jedno zapadniete łóżko no i pewnego ranka wchodzi do nas sasiad z pokoju obok ksywa "beju" wbija sie w to zapadniete wyro wciskajac tam narzute, chwile potem wchodzi komisja beju wstaje i
@pan_kleks8: Chodziłem do szkoły na wsi gdzie dojeżdżalismy autobusem szkolnym. Jak kończyliśmy wczesniej to na autobus trzebabyło czekać na świetlicy. Wiadomo dzieci więcej niż siedzeń w autobusie i żeby mieć miejsce siedzące, trzebabyło stanąć wcześniej przed bramką do szkoły gdzie podjeżdżał autobus. Co robiła pani swietlicowa? Oczywiście dziewczynki maja pierwszeństwo i trzebabyło je przepuszczać. W rezultacie większość miejsc było obłożonych przez te małe cwaniary które tylko miały z nas bekę bo
@pan_kleks8: to my w podstawówce mieliśmy skrzyknąc z naszej klasy (jako nagroda, bo mięliśmy najlepszą średnią) chłopaków chetnych do zagrania meczu z reprezntacją dziewczyn naszej szkoły, która wygrywała różne puchary na szczeblu mistrzostw polski szkół itp. Ogólnie dziewczyny "zawodowo" jak na podstawówke kopały w piłkę, treningi po 5 razy w tygodniu itp. Zebraliśmy chętnych, klilku przyszło na ławę od niechcenia, bo ta drużyna która wygra dostanie puchar, jakieś tam cukierki i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 864
@pan_kleks8: klasa 3 gimnazjum, rozszerzony angielski. Całkiem nieźle sobie zawsze radziłem, bo oglądałem anime z angielskimi napisami i grałem w gierki mmo.
Facetka ogłasza dodatkowy egzamin na poziomie bodajże B1, kto osiągnie minimum 90% dostaje szóstkę na koniec roku. No to jechane.
Jako jedyny miałem 100% z tego egzaminu, sto pytań, 50 z słuchania, 25 czytanie i 25 gramatyka.
No ale cóż, jako, że miałem sporo trójek za kartkówki, do ktorych
@pan_kleks8: podstawówka, 5 klasa. Kolega uprawia końskie zaloty, koleżance przestało się to podobać i nagle zdziela go w łeb piórnikiem. Akurat trafiła mu w głowę miejscem gdzie kończy się zamek i poszła mu krew z głowy. Kolega długo nie myśląc krzyczy do niej: ty dziwko, co mi zrobiłaś?!

Na kolejnej lekcji pogadanka że nie wolno się przezywać, kto to jest dziwka itp. Ziomek dostał obniżone punkty z zachowania, typiara bez konsekwencji
@pan_kleks8: Liceum, robienie gazetki lub magazynu na j.polski.
Dziewuchy zapomnialy i zrobily to na powyrywanych kartkach, przypisaly artukuly z czasopism i powyrywane z nich zdjecia tasma wkleily w to cos.
Z kumplami 2 tygodnie pracowalismy, pisalismy wlasne artykuly, sami robilismy grafike - wszystko tip top, naprawde sie staralismy.
Wynik Dziewczyny 6, Chlopaki 3. Powod niskiej oceny. - " Widze, ze cos zrobiliscie, ale ja nie znam sie na IT i nie
@pan_kleks8: w liceum moja klasa składała się z 6 kolesi i 26 dziewczyn. Koledzy byli trochę patusami. Dziewczyny w klasie mnie kochały, bo zawsze byłem pomocny. Nauczyciele na wywiadówkach mnie chwalili. W kolejnym roku zostałem ja i jeden nowy. Reszta facetów trafiła do pierdla a jeden się powiesił. Okazuje się, że pomimo braku zmiany mojego zachowania zostałem najgorszym człowiekiem w klasie. Na każdej wywiadówce już nie byłem fajny. To zwykła mizoandria
via Wykop Mobilny (Android)
  • 109
@ElonUfamTobie: gdyby mówiła, że za taki wynik podciąga o stopień w górę (gdzie z sprawdzianów miałem zawsze piątki, trójki i czwórki zdarzały się ze słówek, bo nie uczyłem się jakichś pierdół typu shell-shock, które notabene do dziś pamiętam xD) to bym nie miał pretensji. A pretensje miałem, bo mówiła, że nieważne jak komuś szło, dostanie 90%,ma 6 na koniec. Dostałem #!$%@? 100% xD i nic to nie dało.
@kolonoskopowirus
@hannibal-lesser
@BeDoEl
@zielona_pomarancza
@eugeniusz_geniusz
@Tank1991
@pan_kleks8. Pocieszę Was. Mam podobne historie, ake za to na religii w LO miałem układ z katechetką, że siedzę grzecznie i robię co chcę, a w zamian nie dostaję ochrzanu za brak uwagi. Jak była praca grupowa za które się dostawalmło oceny to mnie dopisywała do grup jakiś różowych, że niby z nimi pracowałem więc efekt był taki że ona miała chociaż jedną grzeczną osobę