Wpis z mikrobloga

Patrzę tak na Was i obserwuje, że ogólnie to cieszycie się, że ludziom kredyty wzrosły o 300-500 zł na racie. Jesteście zepsuci od środka, cieszycie się z ludzkiej krzywdy, z nieszczęścia, chcecie żeby sąsiad miał gorzej, bo wtedy Wy czujecie się lepiej. Naród niedowartościowanych ludzi... dlatego w tym kraju jest jak jest ¯\_(ツ)_/¯ Dodam, tylko że mi kredyt wzrósł o całe 0 zł i właściwie to szkoda mi tych ludzi, którym teraz wzrosło o 300-500 zł na racie.


#kredythipoteczny #nieruchomosci #kredyt #stopyprocentowe
  • 298
  • Odpowiedz
@Fiodooor: Tez mam obligacje inflacyjne, tylko, że przez inflację i niskie stopy i tak na tym tracę. Teraz mamy powrót do normalności, bez tego będziemy krajem biedaków, a przyszłe pokolenia będa mogły pomarzyć o kawalerce.

A zawiść nie wzięła się z powietrza, ile tutaj osób na kredytach jeszcze pół roku temu smiało się z oszczędzających?

Powyższy post to jest niezła #!$%@? z logiki najpierw kredyciarze
"haha trzeba było kupić nieruchomość"
"kto
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fiodooor: a ty zebrałeś wszystkich do jednego worka

Dają to się podpisuje i bierze, a co będzie to będzie
Państwo też jest kredyciarzem i zamiast hamować to zapowiada kolejne rozdawnictwo
  • Odpowiedz
@Miszcz_Joda: Jak ktoś był na tyle głupi, żeby brać kredyt pod korek ze zmiennym oprocentowaniem wraz z wybuchem pandemii to sam sobie jest winny. Mi nie jest nikogo szkoda, ale leżącego się nie kopie więc i z nich nie szydzę. A co do polaczków którzy kpią z tych kredytobiorców to większość tych ludzi nawet nie stanęła przed możliwością wzięcia takiego kredytu, a mają czelność się na ten temat wypowiadać. Typowe #!$%@?
  • Odpowiedz
@MaddoxX1911: @siemankooo: ale co sie chcecie zachowywać jak inni, to dziecinada.
Ja aktualnie mam dwa mieszkania w Krakowie + wlasnie pol roku temu kupiłem dom w kredyt, nie płacze, nikomu nie mowie ze mogl kupic. Chyba ze ktos wyprowadza z rownowagi (chociaz staram sie nie udzielać w takich tematach) jak np mickpl czy inni, którzy życzą komus bankructwa, to jest ten wymarzony nasz kapitalizm? no chyba nie.
Nie wiem czy
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: ale jakie argumenty, ze przez kredyciarzy mamy inflacje? Inflacje to mamy przez rozdawnictwo pieniędzy i czynniki zewnętrzne, nie ze ktoś sobie wziął kredyt na mieszkanie.

Wszystko wina kogoś kto kupił sobie dom / mieszkanie na kredyt, bo chciał gdzieś mieszkać ze swoją rodziną. - no nie.
  • Odpowiedz
@Fiodooor: Ale ja się nie zachowuje jak oni, nigdy nie napisałem postu szydząc z kredyciarzy czy smiejąc się z nich, odpowiadam tylko na głupie posty, że serca niektóre wykopki nie mają, bo osobiście mnie to wkurzyło.
Nawet nie wyobrażam sobie co czują osoby bez mieszkania, takie posty pewnie do depresji prowadzą.

Takich głupich postów jest dużo, gdy napiszę coś o podwyżkach stóp zaraz mistrzowie ekonomi krzycza że to zwiększy tylko ifnlację
  • Odpowiedz
xD kredyciarze #!$%@? gospodarkę, mamy 8% inflacji i kosmiczne ceny nieruchomości w istotnym stopniu przez tych podludzi, a mamy sie nad nimi litować? xD niech kwiczą i giną


@pepe_chad: co Ty w ogóle piszesz? Ludzie pobrali kredyty, bo po prostu chcieli sobie kupić chatę i normalnie żyć jak na cywilizowanego człowieka przystało. Większość nawet nie wiedziało, że się do tego przyczyniają. Większość ludzi nie ma innej możliwości niż wzięcie kredytu żeby
  • Odpowiedz
@Miszcz_Joda: Typie gdyby nie kredyty to nieruchy by chodzily po 50% tego co chodza, to jest hajs wykreowany z powietrza, mi tych ludzi nie szkoda, tak jak im nie szkoda bylo mnie kiedy brali swoje kredyty oslabiajac wartosc mojego hajsu ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@affairz Chyba prędzej gdyby nie kredyty na cele inwestycyjne. Gdyby kredyty były tylko na potrzeby mieszkaniowe to na pewno wzrosty cen nieruchomości byłyby w ostatnich latach znacznie mniejsze
  • Odpowiedz