Wpis z mikrobloga

#urodziny #chwalesie
Mirki, Dzisiaj oficjalnie stałem się starym 30letnim dziadem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jakby nie patrzeć wykop to znaczna część mojego życia. 12lat razem… to tutaj poznałem większość swoich najbliższych przyjaciół. Dzięki wykopowi spotkałem tysiące ludzi, przeżyłem setki afer, byłem na kilkudziesięciu wykop party i wykoppiwach. Teraz jestem już emerytowanym wykopkiem który żyje na uboczu, ale kiedyś to było xD Ta okrągła rocznica która się nieubłaganie zbliżała skłaniała mnie do dodatkowej refleksji, bilansu osiągnieć i porażek życiowych, wyciągania wniosków. Chciałbym podziękować wszystkim którzy odcisnęli w moim życiu jakiś ślad, mniejszy lub większy, ale zawsze istotny, byli przy mnie, wspierali, akceptowali, zmienili mnie, sprawili że jestem jaki jestem. Dziękuję, wiele Wam wszystkim zawdzięczam, mam nadzieję że niedługo się spotkamy tak jak dawniej. Tymczasem mam dla Was prezent w swoim stylu: zbiór 60 starannie wyselekcjonowanych i zbieranych od dawna tematycznych memów na tą okazję, w kolejności losowej: https://imgur.com/a/x5Uwe5d
Uśmiechnijcie się za mnie, a ja tymczasem wypiję Doppelherza za znajomość z Wami ()
Pobierz kamdz - #urodziny #chwalesie
Mirki, Dzisiaj oficjalnie stałem się starym 30letnim dz...
źródło: comment_1639311825UhAooRh5Z3G72OE8wuMcMr.jpg
  • 11